Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

3 ŽENY, kterým Pomeje stihl ZPACKAT ŽIVOT: Kam Jirka šlápl, tam 100 let tráva nerostla!

Zdroj:
+ Dalších 7 fotografií
ZÁVRATNÉ DLUHY
Herec Jiří Pomeje (53) býval velmi charismatický chlap, který si dokázal získat srdce těch nejhezčích žen. Jenže snad všechny pak tvrdily, že jim na dlouho dopředu zničil život a že s ním taky zmizely peníze. Zdaleka však nejsou samy!

Vysoký chlap s chraplákem, který dokáže okouzlit i chlapy. Takhle všichni v showbyznysu znají bývalého producenta a dabéra, který se momentálně snaží zbavit bolesti ze zlomené pánve a také závislosti na alkoholu a prášcích. Jeho bouřlivý život s ním odskákala řada žen…

Michaela Kuklová

Jiří Pomeje (53) má mít temnou minulost. Už jeho první manželka Michaela Kuklová se nechala po rozchodu slyšet ve smyslu, že musela hodně bojovat, aby na ní nepadly jeho dluhy v řádu desítek milionů korun. „Docházela jsem na psychiatrii a užívala léky,“ vysvětlovala později v Blesku.

Šlo o dluhy, které na Jiřího spadly kvůli tomu, že kdysi produkoval film Andělská tvář. Podle jeho tvrzení za to může obchodní partner, který měl bez vysvětlení odejít na začátku natáčení. Podle partnera to ale mělo být nezodpovědností samotného umělce.

Ten místo toho, aby točil pod eseróčkem, jak je zvykem, vše dlužil jako fyzická osoba, a tak se s ním dluh potáhne až do konce života. A jeho tehdejší manželky se to také dotýkalo.

Třináctiletého manželství musela Kuklová litovat i před pěti lety, když její dům skončil kvůli dlužným částkám v exekuci. Naštěstí to vypadá, že zatím všechny soudy (a že jich bylo!) včetně těch trestních dokázala přesvědčit, že s dluhem nemá nic společného, a tak by jej ani neměla platit.

Iveta Bartošová

S princeznou českého showbyznysu byla situace složitá. Jirka ji poznal v době, kdy byla tradičně na dně kvůli svým závislostem. Podařilo se mu ji dostat nahoru, zamilovala se, byla svatba. Později ho ale ze dne na den vykopla z domu a veřejně ho obvinila z toho, že jí ukradl statisíce a také nábytek.

Jenže to už byla zase v období, kdy na tom nebyla dobře a všechna její obvinění veřejnost brala jako typickou alkoholickou schízu Ivety Bartošové. Josef Rychtář, jenž se později stal posledním manželem pěnice, ale doteď tvrdí, že Iveta si krádež peněz nevymyslela, že ji o ně Pomeje opravdu měl připravit.

Životem Jiřího se mihla i jakási Denisa. Jestli i ta lituje toho, že celebritu poznala, to už se asi nedozvíme.

Andrea Pomeje

Nejtěžší to má vlastně momentálně současná žena Jiřího. Ta sice v jedné věci byla prozíravá, když stejně jako Iveta podepsala předmanželskou smlouvu, takže se jí žádné dluhy manžela z minulosti nedotknou, jenže pak přišlo období, kdy se prý nechala ovlivněná láskou od Jirky natlačit do dluhů nových. „Budu je splácet do konce života ,“ říká dnes smířeně.

„Dřív jsem Jirkovi věřila, ale poté, co jsem sama zažila, vím, že si s ním svoje musely užít i Michaela a Iveta. Bylo to jako přes kopírák. Nejhorší je, že Jirka se nikdy dluhy netrápil. Když na něco neměl a hrozil průšvih, mávl nad tím rukou, že se to nějak setřese. Vždycky to za něj řešil někdo jiný. A hodně si půjčoval od důvěřivých lidí, aby zalepil předchozí dluhy. Pak se smál a tvrdil, že slibem přece nezarmoutíš. Většinou mu půjčovali na dobré slovo, takže se to k soudům nedostalo. Ale on si vypnul telefon a ti lidé pak volali mně a zase jsem to musela řešit za něj,“ tvrdí Andy.

„Jediné, co mě štve, je to, že mám na sobě dluhy, které jsou vlastně jeho. Přísahal, že se o ně postará, místo toho je musím řešit já. Takhle se chlap a otec k mámě svého dítěte nechová,“ dodala Andrea Pomeje.

Zdá se tedy, že věřitelů bude mít rozvádějící se Jiří opravdu velké množství. To snad už do budoucna ale nijak neporoste.

Související články

Další články