Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

3 zaručené tipy, jak si zvětšit prsa bez plastických či jiných zákroků!

Máte plochý hrudník?
I vy patříte mezi ženy, které nejsou úplně spokojené se svým hrudníkem a na plastiku nemáte dostatek financí? Zde jsou 3 zaručené triky, které opticky zvětší poprsí a ušetří desetitisíce ve vaší peněžence.

1. Konturování. Určitě už každá z vás slyšela o konturování obličeje. Tento trend proslavila hlavně americká hvězda Kim Kardashian, která si tímto stylem líčení dopomáhala ke krásnému obličeji. Tmavé a světlé vrstvy korektorů opticky upraví, zúží či zmenší to, co se vám zrovna hodí skrýt či zviditelnit. Světlá barva rozjasňuje a zviditelní a tmavá dokáže třeba zmenšit vysoké čelo či zúžit tvář. To samé se dá ale aplikovat i na ňadra. Je to zcela jednoduché a opticky velmi účinné.

2. Podprsenka hraje důležitou roli. Podprsenka je asi to nejdůležitější, co potřebujete. Dokáže formovat, nadzvednout a opticky zvětšit vaše poprsí. V dnešní době push-up podprsenek je pro ženy vše hned snazší. Nestyďte se oslovit a požádat o pomoc prodavačku, která vám doporučí tu pravou podprsenku pro vás. Skvělé na zvětšení poprsí jsou takzvané vodní podprsenky. Je to na pohled klasická podprsenka, která má uvnitř gelové nebo olejové vycpávky.

3. Náhrdelníky a řetízky. Používejte náhrdelníky, řetízky a různé ozdoby na krk. Nejlépe ale delší s přívěskem, které vám budou sahat až do výstřihu. Opticky tak zvýrazníte své poprsí a váš dekolt bude vypadat žensky a svůdně. Nejde jen o velikost, ale také o malé detaily, které vaší hrudi dodají šmrnc.

Související články

Další články