Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

3 věci, kvůli kterým neměl vztah Rytmuse a Dary nikdy šanci: Jasmina je ale hravě zvládá

Co Dara neměla a Jasmina ano?
+ Dalších 41 fotografií
Vztah Dary Rolins (45) a Rytmuse (41) je už dávno minulostí. Vydrželi spolu dlouhých sedm let, postavili si dům a někteří si dokonce mysleli, že za chvíli do toho praští. Skutečnost je ale taková, že Rytmus je nyní zamilovaný do moderátorky Jasminy Alagič (29) a Dara zatím toho pravého nenašla. Podívejme se na 3 věci, které slovenská zpěvačka nemá, ale Jasmina ano!
  • 1. Rodina

Dara Rolins má už dceru Lauru z předchozího vztahu s Matějem Homolou. Rytmus si během vztahu s Darou údajně hrozně přál potomka, ale bohužel se jim to nedařilo. Navíc zpěvačka už není nejmladší, a proto je možné, že je to v tomhle případě náročnější.

Sedm let byli spolu a svůj vztah prakticky nikam neposunuli. K tomu všemu je Dara ctižádostivá, neustále vytížená a své práci dává vše. V tomhle případě je tedy jasné, že vztah po několika letech raději ukončili. Nikam to nevedlo.

Jasmina Alagič je na rozdíl od Dary mladší a je tedy velmi pravděpodobné, že Rytmusovi může porodit klidně několik dětí. A to jak je vidno Patrika Vrbovského bere.

  • 2. Živelná divoška versus ledová královna

Jasmina Alagič má maďarsko-bosenské kořeny a nejenom podle sociálních sítí jde poznat, že je to pěkná divoška. Mladičká moderátorka je mnohem více odvázanější a to mají s Rytmusem společné.

Dara Rolins to umí taky pořádně rozjet, ovšem někdy působí jako ledová královna. Navíc pokud srovnáme tyhle dva vztahy, tak Rytmus se s Jasminou chlubí na sociálních sítích mnohem častěji než s Darou a odkrývají více ze svého společného soukromí. To s Darou nedělali.

  • 3. Kariéristka a hodná holka

Dara Rolins je velká kariéristka. Neustále vytížená zpěvačka na své kariéře maká už přes třicet let. Svoji rodinu miluje nadevše, ale ani fanoušci si neumí představit, že by na nějakou dobu kompletně opustila svoji práci a zůstala s rodinou doma. A to některým mužům vadí.

Zato Jasmina je typická žena, která sice chce být úspěšná, ale ne za každou cenu. A tohle pravděpodobně Rytmus vycítil. Jasmina moc dobře ví, že po boku Rytmuse bude o ni pokaždé dobře postaráno, takže klidně může zůstat i pár let s dětmi doma.

Mohlo by vás zajímat

Další články