Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

3 věci, které byste neměla rozhodně dělat, pokud chcete sbalit muže svých snů!

Chcete dostat toho krásného muže?
Zdroj: Profimedia.cz
Už jste víc než tisíc let sama a ráda byste se usadila? Pak se nebojte vrhnout se do seznamování, uvidíte, že za chvíli potkáte toho pravého. Ovšem pokud chcete sbalit muže, existuje pár věcí, které by vám rozhodně uškodily. Víte, které to jsou?

Potkala jste konečně chlapa, který by za to stál, a co nevidět vás čeká první rande? Pak vás určitě bude zajímat, jak se na tak důležité schůzce chovat. Pokud se chcete vyvarovat věcem, které chlapi přímo nesnáší, máme pro vás pár tipů.

1. Sex až na druhém rande

Buďte sama sebou a dělejte věci, které cítíte, a ne které se očekávají. Pravidlo o tom, že žena nesmí dát chlapovi hned na prvním rande, není tak úplně pravdivé a myslím, že se nemusíte bičovat, když k úplnému sblížení dojde hned na prvním rande nebo naopak až po pár měsících. Je to přece váš začátek vztahu, tak si ho udělejte, jak jen chcete.

2. Jeho kamarádi musí být na vaší straně

Pokud si myslíte, že abyste ohromila jeho, musí vás schválit kamarádi, jste na omylu. Když vám prostě někdo nepadne do oka, rozhodně se nemusíte přetvařovat a dělat, jak ho obdivujete. Pokud muž stojí za to, bude mu fuk, co na vás řeknou jeho kamarádi.

3. Chlapa doma nikdy

Na nic si nehrajte! Pokud budete dělat tvrďáka a samostatnou ženu, chlapa tím spíš vyděsíte. Nemusíte dělat nesamostatnou a nutně chlapa potřebující ženskou, ovšem takové ty emancipované řeči o tam, že chlapi jsou k ničemu, pana Božského spíš odradí.

Související články

Další články