Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

3 v 1 se rozrostou o dalšího člena: Veronika Arichteva se dočkala, čeká miminko

Zdroj: Archiv Veronika Arichteva
+ Další 4 fotografie
těhotenství
Herečka Veronika Arichteva (33) se dočkala. Po dlouhých měsících, kdy se jí všichni ptali na těhotenství, konečně mohla radostnou novinku potvrdit. S manželem Bisim čekají svého prvního společného potomka.

Veronika se s manželem Biserem o miminko už delší dobu snažila. V jednom z rozhovorů přiznala, že se jim zatím nedaří. Velká vlna spekulací přišla před Vánocemi, když se Veronika předvedla v upnutých šatičkách ve StarDance a všem se zdála poněkud oblejší. Tam ještě úspěšně zapírala...

Radost už dál nemohla skrývat

Teď už se na svém Instagramu s krásnou novinkou pochlubila sama. Podle velikosti bříška lze usuzovat, že už je daleko za počátkem druhého trimestru. "No. Bude prdel!," napsala k roztomilé fotce, kde drží dětské bodýčko. Pod snímkem se vyrojila ihned spousta gratulací.

"Máťa se těší. Sem chtěla říct!," napsala její kamarádka a kolegyně z tria 3 v 1 Nikol Štíbrová (33). Oblíbená parta se tedy opět o jeden přírůstek rozroste. Teď už je řada na Martině Pártlové, která by si rodinu zřejmě přála, nemůže ale stále narazit na toho pravého.

Veronice moc gratulujeme a přejeme hodně zdraví.

Související články

Další články