Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

3 úžasné pravdy o snech! Tohle jste určitě netušili

Zdroj: Profimedia.cz
Sny se zdají nám všem, ovšem existuje pár zajímavostí, které o snech rozhodně nevíte. My vám dnes prozradíme 3 úžasné věci o snech, zase budete o něco chytřejší a pochopíte, do jakého světa v noci odcházíte.

Snění je úžasná věc. Dostáváme se do světa, ve kterém není nic nemožné a máme tak možnost plnit si i ta nejtajnější přání. Horší je to s probuzením, krutá realita se rychle vrací a my jsme zase na tomto světě. Podívejme se na další tajnosti ze světa snů.

1. Komu se zdají černobílé sny?

Není samozřejmé, že vidíme barevně, přestože k tomu tak přistupujeme. Podle vědců sní 70 % lidí v barvách, ostatní sní černobíle. Není 30 % tedy dost velké číslo?

2. I zvířata odcházejí do říše snů!

Znáte to, když váš mazlíček spí neklidně, cuká se a vrtí? Někdy můžou zvířata ve spaní dokonce vydávat zvuky, právě to je pro vás jasný důkaz o tom, že jsou právě na návštěvě v říši snů.

3. Téma a děj snů…

Režiséry našich snů jsme my sami! Paměť si pro sny ukládá zážitky z posledních 48 hodin. Někdy nám ovšem naskakují i mnohem starší zážitky. Snažte se tedy prožívat každou svou hodinu co nejlíp.

Související články

Další články