Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

3 typy žen, které muži nejvíce nesnášejí: O diblíky nikdo nestojí, tak pozor na to

Některé ženy muži nemohou ani vystát.
Muži by bez žen na světě nevydrželi, to je bez debat. Jsou ale takové, se kterými většina lidí do styku přijít nechce. Chování malého dítěte, nošení batikovaného oblečení nebo hraní si na hloupou holku. To odrazuje nejen drsné pokolení.

1. Typ „Diblík“

Infantilní chování příliš mnoho mužů nepřitahuje, proto pokud máte sklony k takzvanému „diblení“, zkuste ho omezit. Abyste rozuměly, diblit neznamená jen nosit tričko s kočičkou a kupovat si ten nejbarevnější drink. Znamená to i, že ze sebe mnohdy děláte bezbrannou, hloupou holku, která nic neví a neumí. Pokud ze sebe budete dělat blbku za každou cenu, nikdy si nikoho nenajdete. Zkuste si pro začátek alespoň sama zatlouct hřebíček do zdi.

2. Typ „Batikářka“

Pokud svého pana Božského potkáte na táboře pro indiány, pravděpodobně bude vaši slabost pro batiku respektovat. V opačném případě se vám pokusí vaše módní kousky spálit. Za předpokladu, že máte do sady třeba ještě dřevěné náušnice nebo kožený vak místo kabelky, zahoďte je také. Není od věci jít do prostorů zvaných obchod (neplést s dobročinnou charitou) a koupit si zcela normální oblečení, které se na této planetě nosí.

3. Typ „Máma“

Pánové mámu mají a druhou rozhodně nepotřebují. Jakožto partnerka byste se o svůj protějšek samozřejmě měla hezky starat, ale mateřská láska z vaší péče být cítit nemusí. Typy žen, které všechno vědí nejlépe a budou vás zahrnovat spíše teplými jídly než erotickými fotkami, nejsou příliš v kurzu. Jistě, někteří muži přehnané obskakování přímo vyžadují, ale když už se k němu snížíte, mějte pod zástěrkou podvazky, které z vás v mžiku udělají dračici.

Mohlo by vás zajímat

Další články