Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

3 typy milenců: Kterého si vybrat, aby váš partner nic nepoznal

Bridget naopak řešila nevěru obezitou. Jak ji řešíte vy?
Zdroj: Profimedia
Vedete dvojí život a stojí vás hodně úsilí milence utajit? Pak pro vás máme jednu radu! Důležité je si vybrat toho správného milence. Máme pro vás 3 typy těchto mužů. Zajímá vás, která skupina je tou nejlepší volbou?

Nebudeme si lhát, milence má dnes kde kdo. Pokud vám ovšem jde jen o uvolnění a sex, je pro vás nezbytně důležité, aby se o panu utajeném nikdo nedozvěděl. Zajímá vás tedy, jakého milence si vybrat, abyste nerozbila rodinu a doma panoval klid a sladká nevědomost?

1. Ženáč

Právě tahle skupina milenců je tou nejlepší volbou. Pokud je totiž i on zadaný a má rodinu, pak rozhodně nebude chtít, aby se jeho identita odtajnila, což vám zaručí naprosto profesionální nevěru. Další výhodou ženáče je i to, že po vás bude chtít opravdu jen sex, takže žádné nečekané SMS a telefonáty ani žádná nečekaná love story.

2. Maminčin mazánek

Milencem může být i muž žijící u maminky, který vlastně hledá jen občasné rozptýlení. Pozitivní pro vás bude, že takový milenec nebude vyžadovat žádnou péči, protože mu ji plně dává maminka, ovšem je tu možnost, že se do vás zamiluje a bude chtít opustit hnízdo. To by vám pak mohlo situaci velmi zkomplikovat.

3. Frajírek

Asi nejčastější skupina milenců. Jde o muže, který je v ženském kolektivu sice oblíbený, ovšem s ním si nemůžete být nikdy ničím jistá. Svými úlovky se rád chlubí, a tak se vám může stát, že se pochlubí i někomu, kdo vás zná. Přestože takovým mužům většinou neodoláme, pokuste se dát ruce pryč.

Související články

Další články