Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

3 triky, jak si podomácku zvětšit penis!

Chcete si zvětšit penis?
Zdroj: profimedia.cz
Má váš partner moc malý penis? Teď už se tím nemusíte trápit. Víme, jak ho natáhnout, abyste si užila větší rozkoš. Tohle jsou 3 triky na domácí prodloužení penisu.

Nevíte, jak zařídit to, aby měl váš partner trochu větší penis a vy si tak užila lepší sex? Jistě že se v dnešní době dá jít na plastiku a tam vám penis protáhnou třeba na krk, na druhou stranu pokud nechcete investovat tolik peněz, je tu i jiné řešení. Máme pro vás pár tipů, jak si svůj úd zvětšit podomácku. Trvá to sice déle, ovšem dočkáte se.

1. Cvičení

Internet je plný návodů na prodlužování penisu. Můžete s ním každý den cvičit a výsledek se téměř brzo dostaví. Jde o speciální natahování penisu od kořenu vzhůru. Cvičení nesmí být bolestivé ani nijak nepříjemné. Takovou masáž provádějte jednou denně minimálně 10 minut.

2. Pravidelná soulož

Pokud se svou partnerkou souložíte jednou do týdne, nemůžete se divit, že se vám penis scvrkává. Pravidelnou souloží, což je tak cca 5× týdně, uvidíte na svém penisu jisté změny. Jednou z nich je i zvětšení tohoto pohlavního orgánu. Proto si místo fotbalu v telce radši užijte divoký sex.

3. Vyholení

Může to znít bláznivě, ovšem pokud je váš penis schován do hustého chomáče chlupů, nemůžete se divit, že není vidět. Zkuste o sebe trochu pečovat a rozkrok si vyholit. Když dáte svému hrdinovi prostor, aby vynikl, možná usoudíte, že tak malý není.

Související články

Další články