Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

3 tragédky The Voice: Kirschner dejte svěrací kazajku, Čírová s Kerndlovou jsou otřesné spící panny!

Zdroj: archiv
+ Dalších 39 fotografií
hlas lidu
Už dnes večer nás čeká pěvecká show The Voice. O talenty není nouze a pravdou je, že v téhle sérii jsou obzvlášť výjimeční zpěváci. O to je to ale horší s porotci a moderátory. Jana Kirschner (40) opět schytala obrovskou kritiku z řad diváků a tentokrát lid nešetřil ani moderátorky Terezu Kerndlovou (32) a Máriu Čírovou (30).

Jana Kirschner není jediná, kdo od diváků The Voice dostává poměrně hodně velkou sodu. Hned vedle neoblíbené zpěvačky lidé pranýřují i zákulisní moderátorky Terezu Kerndlovou (32) a Slovenku Máriu Čírovou.

Po show minou sobotu začali diváci opět horlivě diskutovat na sociálních sítích a rozhodně to nebylo nic pěkného. „Nelíbí se mi. Paní Kirschner nominujte na skokana roku. Je fakt afektovaná. Nezmáčkla tlačítko, ale dvakrát skočila do řeči Pepovi a Kalimu. Zalepte jí pusu a dejte jí svěrací kazajku. Stačí, když bude koulet očima. Nedá se na její chování dívat.“

Ani další diskutující se nedrželi na adresu zpěvačky zkrátka. „Kirschner má v sobě Venušiny koule, které ovládá produkce na dálku, ne?“ A podobně to schytávají i mladičké moderátorky v zákulisí. Lidé si stěžují na to, že Tereza ani Mária se soutěžícími téměř nemluví a působí jako spící panny.

„Vždyť Kerndlová s Čírovou jsou naprosto postradatelné. Co tam v tom zákulisí dělají. Ani jedna není schopna dát pomalu jednu větu dohromady,“ naříkají. A něco na tom bude. Ve včerejším The Voice Mária řekla sotva tři vety a Tereza na tom byla ještě hůř.

Související články

Další články