Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

3 oblíbené české destinace konečně bez davů: Teď nebo nikdy!

3 oblíbené české destinace konečně bez davů: Teď nebo nikdy!
Zdroj: Flixbus
Průvodce na cesty 2020
Léto je v plném proudu, české luhy a háje poloprázdné, proto je škoda nevyužít příležitosti, která se nemusí jen tak opakovat a nevyrazit poznávat naši domovinu. Nyní máte jedinečnou příležitost už za pár korun. Přinášíme vám ty nejvýhodnější tipy na cesty pro letošní prázdniny.

Cestování po Čechách se nejen kvůli omezeným možnostem v posledních letech rozmáhá, a není se čemu divit. Naše země je krásná a bohatá na pamětihodnosti i přírodní krásy. Zajeďte si tedy Flixbusem za pár kaček všude tam, kam jste se chtěli podívat a neustále jste to z nějakého důvodu odkládali. Vaše děti budou nadšené a uděláte si tak krásný rodinný výlet, na který budete dlouho vzpomínat.

Vzhůru do lázní

Co si takhle vychutnat víkend v českých lázních? Nejznámější jsou Karlovy Vary, které máte v současnosti možnost navštívit, aniž byste utratili majlant a mačkali se na kolonádě v davu turistů a fanoušků Mezinárodního filmového festivalu. Letos si prostě Vary můžete užít se všemi jejich restauracemi, zahrádkami, prameny, wellness hotely a jinými aktivitami, kterými toto unikátní město láká ročně tisíce turistů, v soukromí. Stačí sednout na Flixbus a za necelé dvě hodinky jste tam! A pozor! Ceny začínají už na 119 korunách.

Pozoruhodný sever Čech

Pokud jste nikdy nebyli v Liberci, udělali jste velkou chybu. Vyhlášená liberecká ZOO a hlavně nedaleko stojící Ještěd rozhodně stojí za návštěvu. V případě špatného počasí celou rodinu jistě potěší návštěva iQLANDIA, kde si můžete prohlédnout přes 400 interaktivních exponátů. Návštěvu města můžete završit v DinoParku, kde si užijí nejen vaše děti, ale z legendárních tvorů druhohor budete nadšeni i vy. Pokud se vám nechce řídit, nebo si na takovou cestu prostě netroufáte, stačí si zarezervovat lístky na Flixbus už od neuvěřitelných 49 korun a vyrazit vstříc dobrodružství.

Jedno z nejkrásnějších měst

Jestli nějaké město chtějí kromě Prahy turisté vidět, je to stoprocentně Český Krumlov. Toto romantické starobylé město, ze kterého na vás dýchá historická atmosféra na každém kroku můžete mít letos sami pro sebe jako na zlatém podnosu. Navštivte majestátný hrad, projděte se kolem kouzelné řeky nebo si jen sedněte na jednu z příjemných zahrádek, které toto město nabízí. Flixbusem tam bude za dvě a půl hodinky a necelou stovku!

Výhodou cestování autobusy FlixBus je, že máte po celou cestu k dispozici toaletu, extra místo na nohy, kvalitní Wi-Fi připojení i elektrické zásuvky. Na palubu autobusu si s sebou můžete bezplatně vzít jedno příruční zavazadlo a další kufr uložit do zavazadlového prostoru. Více informací najdete na www.flixbus.cz

Související články

Další články