Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

3 TATÍNKOVÉ PRO AGÁTU: Čí je dítě, které Prachař nechce vychovávat? Fotbalista Lavi ztrácí dech, favoritem je Dereck Hard!

Zdroj: Instagram, profimedia.cz, youtube.com
+ Dalších 50 fotografií
Agáta Prachařová čeká dítě. Byla by ráda, kdyby ho čekala s manželem Jakubem Prachařem, ale ve skutečnosti je to trochu složitější. Prachař chystá rozvod a Agátu chce opustit. Nevěří, že miminko je jeho. Kdo další je ve hře?

Tři tatínkové pro Agátu. Tak by se mohlo jmenovat romantické drama s Aguš Prachařovou v hlavní roli. Jenže ve skutečnosti to romantika není, je to jen nepříjemné drama.

Podle informací, které má redakce eXtra.cz k dispozici, se zdá, že Agáta brzy oznámí, kdo je biologickým tatínkem očekávaného potomka. Jak jsou zatím rozdané karty?

Její manžel Jakub Prachař nevěří, že miminko je jeho a byl by rád, kdyby Agáta šla na DNA testy. Přeci jen Agátin syn Kryšpín byl zplozen ve vztahu s Mirkem Dopitou a Jakub by měl doma rád vlastní dítě. A vychovávat kukačku se mu nechce. Už nyní se mu všichni smějí, že je paroháč, a to na sebedůvěře nikomu nepřidá. Agáta ale na testy DNA jít nechce a obhajuje to tím, že pro miminko by to mohlo být nebezpečné.

Mohl by otcem dítěte být fotbalista z Vyšehradu Julius Lavický Nemohl, protože je to jen fiktivní postava. A co jeho představitel Jakub Štáfek? Když s Agátou natáčeli Pevnost Boyard, tak měli podle lidí z produkce k sobě hodně blízko. Proběhly nějaké techtle? Nebo snad i mechtle? Jakub Štáfek to rezolutně popřel. Prý je nesmysl, že by s Agátou něco měl. Jenže nyní je Štáfek volný, protože jeho přítelkyně Monika Timková mu podle expres.cz dala kopačky. Prý se v jejich vztahu objevil někdo třetí. Byla to právě Agáta? Přesto si myslím, že Štáfek tím tatínkem nebude. S Agátou je sice legrace, ale... Štáfek se prý umí dobře hlídat. Ještě lépe než Lavi.

Takže (když nepočítáme nějaké ty regionální hokejisty) nám zbývá už jen fotograf Dereck Hard. Právě on celou rozvodovou kauzičku rozpoutal, když se novinářům pochlubil, že měl vztah s vdanou modelkou. Pak už nebylo těžké dohledat, že tou dámou je Agáta. Dereck prý byl do Agáty velmi zamilovaný, plánoval s ní budoucnost a jen čekal, kdy se rozvede s Jakubem Prachařem. O Agátu by se prý uměl postarat, má ji skutečně rád a v posteli je to prý velký šikula. Stačí to na otcovství? Každopádně Dereck to prý měl rozehrané mnohem více než Lavi. A možná i více než Agátin manžel Jakub.

Tak to jsou možní adepti na otce roku. Samozřejmě u Agáty nikdy nevíte. Na poslední chvíli se může zjevit někdo čtvrtý. Nebo pátý. Tak se necháme překvapit. Před námi je nový týden a jedno víme jistě, bude pořádně horko.

Související články

Další články