Jestli nevíte, kam na výlet, a rádi se bojíte a poznáváte záhadná místa, pak pro vás máme 3 tipy. Jde o ta nejstrašidelnější místa v České republice, která můžete navštívit. Zajímá vás, jaká místa to jsou?

1. Hrad Houska

Tajemný hrad Houska byl postaven na skále, takže byl naprosto oddělený od vody a přístup k obživě byl téměř nemožný. Legenda praví, že přes skálu vede vchod až do pekla. Strašidelné je, že nad touto bránou je postavená i hradní kaple.

2. Tajemné podzemí pod hradem Trosky

Hrad je tvořen dvěma věžemi – Babou a Pannou. Podle legendy ho postavil stavitel Čeněk z Vartenberka, který nechal vybudovat podzemní chodby a jeskyně. Prý kvůli možnosti zásobování a úniku. Na dlouhých chodbách vidíte mnoho varovných nápisů, které jsou psané dokonce i švabachem. Celý hrad je opředen opravdu velkou záhadou.

3. Paranormální jevy v tajemném lese Bor

Tento les se nachází u Českých Budějovic a jde opravdu o záhadné místo. Vyprávějí se o něm podivné příběhy, které děsí okolní obyvatele. Lidé, kteří navštíví záhadný les, slýchají záhadné zvuky a kroky nebo dokonce vidí temné přízraky. Z tohoto lesa se dokonce pořídily i fotografie s divnými siluetami.

Jestli máte tedy pro strach uděláno, vyrazte na průzkum.