Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

3. světová válka začne atentátem na vysokého politika, tvrdí staré proroctví Aloise Irlmaiera

Prorok Irlmaier atentát na ruského velvyslance předpověděl!
Zdroj: Twitter
+ Další fotografie
Lidé vždy hledali odpovědi na své dotazy u různých věštců a čarodějů. Ale jsou proroctví, která bychom znát snad ani nechtěli. Toto je příběh obyčejného muže z Bavorska Aloise Irlmaiera, který viděl něco, co ani vidět nechtěl. A také předpověděl smrt vysokého politika při atentátu. Prý tak začne 3. světová válka.

Ruského velvyslance Andreje Karlova zastřelil ozbrojený muž na vernisáži v turecké Ankaře – podrobnosti čtěte ZDE.

Vrahem je údajně muž, který se mstil za válku v Sýrii.

Děsivé je, že podobný atentát předpověděl německý prorok Alois Irlmaier.

Irlmaier se narodil v bavorském Freilassingu. V učení nevynikal, důležité informace v hlavě prostoduchý muž neudržel. Ale měl jiný dar – uměl hledat vodu.

Proutek mu tančil v dlaních a lidé, kteří zakládali studny, ho dobře znali. A pak měl Irlmaier ještě jeden dar, nebo je to spíše prokletí? Alois Irlmaier viděl do budoucnosti.

Během 2. světové války dokázal vytušit, kdy přijde britský nálet. Pomáhal lidi dostat do bezpečí. Kdo jeho darem opovrhoval, tak pak trpěl.

Irlmaier viděl hrůzy, které nastanou. Výjevy mu běžely před očima jako film. Radost z toho neměl. Svých vizí se chtěl vzdát, ale nešlo to.

Zemřel roku 1959. Svou smrt předpověděl. „Jsem rád, že mohu odejít, protože nemusím zažít to, co vidím,“ tak zněla jeho poslední slova.

Třetí válečný konflikt světového rozsahu podle Irlmaiera vznikne na Balkáně.

BUDE TAM SPÁCHÁN ATENTÁT NA VRCHOLNÉHO POLITIKA.

JEDNÁ SE O SMRT RUSKÉHO VELVYSLANCE KARLOVA?

Nebo se Irlmaier mohl mýlit? Ankara leží v Turecku, ale neleží v evropské části, kterou geograficky počítáme k Balkánu. Není to ale jen detail? Malá odchylka na jinak zajímavém proroctví?

Co bude ale pak? Co dále Alois Irlmaier uvedl?

Ve Středozemním moři se shromáždí velké námořní síly a situace bude velmi napjatá. Jiskrou, která vše odstartuje, bude atentát na vysokého státního úředníka.

Vznikne ničivý konflikt, který se bude šířit velkou rychlostí. Válka bude děsivá, ale poměrně rychlá. “Východem slunce přichází válka a jde to strašně rychle. Rusové táhnou den a noc, jejich cílem je Porýní, kde se nachází mnoho vysokých pecí a stojí hodně komínů. Mnoho aut ucpe ulice, když obyvatelé přece jen zůstali doma, nebo utekli polními cestami. Co na dálnicích a rychlostních komunikacích překáží pancéřovým jednotkám, je převálcováno tanky. Poblíž Regensburgu nevidím už žádný most přes Dunaj. Z velkého Frankfurtu nezůstalo téměř nic. Porýní bude zpustošené, ale více ze vzduchu. Bleskově přichází pomsta přes velkou vodu. Hned nato přepadá žlutý drak Aljašku a Kanadu," cituje extrastory.cz podivná slova, která nahání hrůzu.

Do Severního moře pak letadlo shodí bombu, která zatemní nebe na tři dny. V Evropě nastane zemětřesení, budou padat budovy, nebude fungovat elektřina. Z nebe začne padat žlutý prach.

„Kam ten prach spadne, tam vše zemře,“ tvrdil Irlmaier. Prach zasype i Prahu. Přežije jen ten, kdo se schová ve sklepě. Tento prach prý zabije více lidí, než zemřelo v obou světových válkách dohromady.

Zničena bude Praha, ale padne i Paříž, kterou zapálí její vlastní obyvatelé. V Itálii vypukne revoluce nebo náboženská válka, kdy mnoho duchovních bude povražděno, ale papeži se podaří utéct za moře.

Kvůli (jaderné) válce dojde ke klimatické změně, v Evropě bude panovat subtropické podnebí. Přežije velmi málo lidí. Na začátku budou trpět hlady, pak ale začnou obdělávat půdu. Lidé znovu začnou věřit v Boha. Ti, kteří katastrofu přežijí, se upnou k modlitbám a svůj osud svěří vyšší moci. Více o strašlivé válce najdete na webu extrastory.cz.

Související články

Další články