Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

3 soutěžící SuperStar, jejichž krása je odzbrojující: Smyslná Júlia, divoká Adéla a bobík Klára

3 soutěžící SuperStar, jejichž krása je odzbrojující: Smyslná Júlia, divoká Adéla a bobík Klára
Zdroj: archiv
+ Dalších 17 fotografií
superstar
SuperStar 2020 je v plném proudu a zatím to vypadá, že pánské publikum má o zábavu postaráno. V letošní sérii se sešly nejenom nadané, ale také krásné zpěvačky, což v minulosti pravidlem rozhodně nebylo. Letos mají ale diváci jasno. Mezi nejpůvabnější slečny tohoto ročníku patří jednoznačně Adéla Krejdlová, Klára Berisha a Júlia Kramárová.

Letošní SuperStar je pěkná divočina a na všechny soutěžící je pohlíženo mnohem přísněji než v předešlých sériích. Už nestačí jenom perfektní hlas. Potenciální favorit SuperStar musí dobře vypadat a mít pořádné charisma, protože jinak v hudební branži zkrátka neobstojí, což minulé řady jasně ukázaly.

Zatím to vypadá, že dámská část soutěžících je mnohem silnější než ta mužská, a to po všech směrech. Mezi největší favoritky patří devatenáctiletá Adéla Krejdlová, která vysloveně vyniká. Hudební kariéra Adély započala dávno před SuperStar a v současné době má půvabná hnědovláska na kontě několik autorských písní, srší nepřebernou energií a publikum ji miluje.

Jenomže Adéla není jediná a na paty jí slušně šlape Klára Berisha a Júlia Kramárová. Júlia má navíc zkušenost z německé verze SuperStar, kde se dostala až do TOP 40 nejlepších zpěváků. Nebylo to sice finále, ale co nevyšlo v Německu, může vyjít v Česku.

Júlia je nádherná dívka a porota je prakticky pokaždé z jejího vystoupení zcela unesená. Podobně na tom je i Klára Berisha, která sice podle lidí potřebuje přidat, ale kouká se na ni moc dobře. V galerii se můžete podívat na žhavé snímky této sexy trojice.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy