Nikdy nebylo snadnější si přes sociální síť domluvit tajné rande, jako tomu je dnes.

Když si s někým na netu domluvíte sex, tak ten protějšek ani nemusíte pořádně znát. Projedete mu ale Facebook a Instagram a víte více. A pak v klidu může vzplát oheň vášně a chtíče.

Jenže někdy se to provalí. Jeden třeba neumí mlčet. Nebo se pochlubí fakt jen svému „nejlepšímu“ kamarádovi. Celebrit, na které něco prasklo kvůli Facebooku, je prostě hafo.

Které že VIP osobnosti ztratily rozum, toužily po dobrodružství, ale krutě se jim to vymstilo?

1. Nikol Švantnerová (22) a Jakub Hora (24) Nejčerstvější případ toho, jak si zaručeně a rychle rozbít vztah. Fotbalista po půlročním vztahu s krásnou Nikol začal psát nějaké dívce na Facebooku nemravné návrhy. Dokonce ji tahal do bytu, kde bydlel se svou milující partnerkou. K jeho smůle se facebooková konverzace dostala do redakce eXtra.cz. Nechtěli jsme, aby Hora z krásné Nikol dělal kravku. A dlouho to netrvalo a Hora dostal zasloužené kopačky. Tyhle si na trávník ale rozhodně nevezme. Více se o Nikol dozvíte ZDE.

2. Michael Kocáb (61) a Marsha Kocábová (58) Jen co se stal ministrem, tak začal machrovat a asi mu to kapku zatemnilo mozek. Ve své funkci si začal románek s tiskovou mluvčí Lejlou Abbasovou. Scházeli se tajně. Ale jednoho krásného dne Kocábova dcera omylem našla v tátově mobilu zprávy právě od exotické moderátorky. Hned to ukázala mámě. Ta nevěrníka vyhodila. Michael se odstěhoval i s Lejlou do druhé vily a tam mu porodila syna Davídka. Ale koncem roku románek definitivně krachl. Více se o Michaelu Kocábovi dozvíte ZDE.

3. Agáta Prachařová (30) a Mirek Dopita (32) Známým nevěrníkem je i bývalý přítel naší roztomilé Aguš. Dopita se nechal nachytat na internetovém chatu, kde si domlouval sex s neznámou dívkou. Dokonce se za ní i vydal. Jenže netušil, že u bytu čekají také fotografové Blesku. Dopita utekl jak malý kluk a bylo jasné, že doma to jen tak neokecá. Aguš trochu déle trvalo, než pochopila, že Dopita v tom bytě fakt nebyl navštívit nemocnou babičku, ale pak začala rázně konat. Sbalila mu saky paky a vykopla ho ze života. Dopita měl z ostudy kabát a zmizel do zahraničí. Více o Agátě se dozvíte ZDE.