Bůhví, proč se lidé rozhodli zešílet a dělat blbosti, které nám hlava jen těžko bere. Jíme podivné věci, oblékáme si šílené modely a máme podivuhodné názory. Proč tomu tak je, ví jen málokdo. Podívejme se ovšem na ty největší šílenosti dnešní doby.

1. Pojídání keramiky

Pokud jste si mysleli, že největší neřestí je pojídání bonbonů, jste na omylu. Bianca je svobodná matka z Ameriky, která si našla oblibu v keramice Ne že by ráda vyráběla nejrůznější výrobky, dvacetkrát denně pojídá květináče, hrnky a další výrobky z keramiky, kterým nedokáže odolat. Zvláštní, ne?

2. Jako vejce vejci

Už jsme psali o australských dvojčatech Anně a Lucy DeCinquev, které jsou závislé na tom, aby vypadaly naprosto totožně. Dokonce musí mít i stejného přítele. Jejich podivná úchylka už je stála plno peněz, ovšem rozhodně s ní nechtějí skončit.

3. Co takhle dát si toaleťák?

Skoč si na záchod a kromě vykonání potřeby se zvládneš i naobědvat. Jade Sylvester z Velké Británie se dost vymyká a konzumuje toaletní papír po kilech. Když by nesnědla několik rolí na posezení za den, neuměla by si svůj život představit.