Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

3 sexy a úspěšné mladé páry českého šoubyznysu: Koho z nich máte nejraději?

Emma a Jordan tvoří pár už opravdu dlouho.
+ Další 3 fotografie
Jsou mladí, dobře vypadají a ještě jsou inteligentní. Vybrali jsme tři páry českého šoubyznysu, kterým se v jejich profesi daří a mohou být vzorem pro ostatní.

Andrea Kerestešová (30) a Mikoláš Růžička (34)

Půvabná Slovenka si před deseti lety zahrála ve snímku Rafťáci, do popředí se ale dostala díky retrospektivnímu seriálu Vyprávěj, kde hrála hlavní roli. Kromě hraní před filmovou kamerou se věnuje i divadelnímu herectví a jejím hlavním koníčkem je focení. Za sebou už má několik výstav a nejraději fotí portréty. Její partner Mikoláš Růžička je akademický malíř, producent, skladatel, multiinstrumen­talista. Velmi úspěšně působí s Jiřím Burianem v indie folkové kapele Republic of Two.

Emma Smetana (27) a Jordan Haj (26)

Emma se už pár let objevuje na obrazovce televize Nova jako moderátorka. Má české a francouzské občanství, vystudovala prestižní školy, umí plynně několika jazyky a kromě práce moderátorky a reportérky se objevila v několika českých filmech a muzikálu. Navíc miluje hru na klavír. Podobně je na tom i její přítel Jordan, který je izraelského původu a s nímž Emma chodí pět let. Objevil se v několika seriálech a spoustu času tráví v nahrávacím studiu se svou kapelou.

Taťána Kuchařová (27) a Ondřej Brzobohatý (32)

Ona se dala na missí kariéru, což chce v dnešní době každá druhá holka, jenže na většinu z nich se zapomene hned, jak skončí finálový večer. Táňa získala titul Miss České republiky 2006, ve stejném roce se stala Miss World a to už něco znamená. Začala fotit prestižní kampaně v zahraničí, seznamovat se s lidmi, o nichž většina z nás jen čte, našla si v Americe přítele, aby se nakonec před dvěma roky dala dohromady s Ondřejem Brzobohatým. Jednou rozvedený herec se u svého jména pyšní přívlastky jako zpěvák, skladatel, hudebník, moderátor a také herec. Na rozdíl od některých jiných „všeumělů“ je ale Ondřej opravdu talentovaný.

Brzobohatý s Kuchařovou jsou už možná manželé. Dalo by se to čekat, zejména díky jeho špatným zkušenostem s ženěním se v rodné vlasti.

Tak co, který pár je vám nejvíc sympatický?

Mohlo by vás zajímat

Další články