Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

3 rychlé triky, které tě zachrání, když ráno zaspíš: Stihneš je v klidu i v autě!

Pokud jste zaspala, není na běžné přípravy čas.
Zdroj: archiv
Komu z nás se to ještě nikdy nestalo a nezaspal? Především my ženy jsme v zaspávání odbornice, ovšem pak se celý den cítíme neupravené a ošklivé. Tomu je konec, máme pro vás rychlé triky, které stihnete klidně cestou do práce a ještě budete za krásku.

Budík nezazvoní a roztáčí se nervozita a stres a spěch. Asi tak vypadá naše ráno, když se prostě nevzbudíme v okamžiku, kdy jsme potřebovaly. To, že musíte okamžitě vyrazit, je jasné a to, že se budete celý den cítit ošklivá, s tím samozřejmě souvisí. Pokud ovšem zvládnete alespoň tyhle 3 věci, nikdo nepozná, že jste ráno nic nestíhala.

1. Vlasy do culíku

Není nic rychlejšího než si neupravené vlasy stáhnout do vysokého culíku nebo drdolu. Strany pořádně stáhneme a vytvoříme tak upravený účes, který nám zabere max. půl minuty.

2. Místo make-upu tónovací krém

Jelikož na správné a pečlivé rozetření make-upu potřebujete chvíli času, kterou právě teď nemáte, není nic lepšího než sáhnout po tónovacím krému. Je bezbarvý jako obyčejný krém, ovšem během několika sekund se zabarví a vytvoří dojem jednotné barvy.

3. Na rty lesk

Svůj vzhled můžete ještě rychle vylepšit leskem na rty. Pokud zvládnete všechny tři kroky, budete vypadat naprosto upraveně a možná vás ještě nejedna kolegyně pochválí.

Související články

Další články