Někdy tělo prostě neposlouchá a dělá si, co chce. Pokud vás tedy trápí problémy s erekcí, tedy neerekcí, pak jste už asi museli sáhnout po nějakých lécích na povzbuzení. Na trhu je jich celá řada, ovšem nejde zrovna o šetrné přípravky. Navíc tyto pilulky lásky stojí dost peněz, takže se pro vás sex stane dost drahou zábavou. My pro vás máme řešení! Vyzkoušejte tyto rostlinky, které mají naprosto stejné účinky.

1. GUARANA

Jelikož je zdrojem velkého množství kofeinu, zlepšuje kardiovaskulární činnost a tím dojde k dokonalejšímu prokrvení v intimních partiích. Váš penis tedy chytí energii a libido začne být posílené.

2. KOTVIČNÍK

Tato rostlinka zvyšuje produkci testosteronu a posiluje potenci. Běžně se používá při léčbě neplodnosti a zbytnělé prostaty. Navíc také působí proti stresu, úzkosti a depresi, takže budete na večer i pozitivně naladěni.

3. AŠVAGANDA

Jde o rostlinu, která se používá hlavně v Indii a zlepšuje tělesnou kondici. Navíc dokáže povzbudit všechny údy těla. V Kámasútře je dokonce tato květina považována za spouštěče silné vášně a touhy.