Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

3 roštěnky ze seriálu Ulice, které by chtěl každý vidět nahé

Dočkáme se toho někdy v Ulici?
Zdroj: archiv
+ Dalších 83 fotografií
Už jsme tady měli ty nejhloupější postavy ze seriálu Ulice, taky ty nejotravnější a nyní je čas zase na něco příjemnějšího. Ať už lidé na tenhle seriál nadávají, nebo bez něj nemůžou být, jedno je jasné. Stále je v něm plno krásných hereček, které by nejeden divák toužil vidět v seriálu úplně nahé. Pojďme se podívat na tři největší šťabajzny, které se musí v Ulici jednou úplně svléknout.

Postava Adriany Peškové má v seriálu Ulice odsouloženo opravdu hodně. Vůbec si nejsme jisti, zda je možné dopátrat se toho, kolik tahle rajdička měla v posteli chlapů. Jedno ale víme. Blonďatá kráska se toho rozhodně nebojí a do postele skočí téměř s každým, kdo má v levé kapse cigára, v pravé nějaké drogy a v baťůžku láhev alkoholu na rozproudění.

Tuhle divošku jsme mohli už několikrát vidět ve spodním prádle, nebo jenom v kalhotkách, ale stále to není ono. Ale nebojte se, ono to jednou určitě musí přijít. I když to nyní vypadá, že je vdaná paní, která se bude zajímat jen o domácnost a kuchyň, tak věřte, že až se provalí, že její manžel má neposedné pérko, tak to zase rozjede.

A to je přesně ta chvíle, kdy by mohli scénáristé Adrianu Peškovou svléknout do naha. Nám by se to moc líbilo.

Paní učitelka Tereza je taková malá stydlivka, a přesně proto je tak rajcovní. Do spodního prádla se svlékla někdy před dvanácti lety na začátku seriálu a pak nedávno, když si to rozdávala se svým kolegou ve škole.

Ani se nedivíme, že to nemohla vydržet domů, protože její postava je v seriálu opravdu šikanována. Nechávat tak krásnou učitelku dlouho bez sexu je snad za trest. Tereza je taková zdrženlivá kočička, ale když dostane příležitost, tak toho umí náležitě využít.

Proto se nemůžeme dočkat, až v sobě po pár skleničkách vína probudí to zvíře, které v ní dřímá a ukáže se nám celá nahá. Po těch třinácti letech, kdy v seriálu hraje, si to diváci přece zaslouží.

Nad blonďatou Gábinou Pumrovou silntáme už od začátku. Na rozdíl od své seriálové kamarádky Adriany totiž není žádná plochodrážnice, ale výborně obdařená mamina, což je na ní ještě mnohem více sexy.

Ze začátku to vypadalo s Gábinou nadějně, když už na střední sbalila učitele tělocviku, ale pak to začalo s jejím sexuálním apetitem jít dost z kopce. Momentálně už ale má poměrně dost velké dítě, a tak by se mohla rozšoupnout.

Vidět nahou, blonďatou, prsatou maminu je přesně to, co seriálu Ulice chybí. Doufáme, že Gábinka dostane svou šanci.

Tady si můžete připomenout tři nejhloupější postavy seriálu Ulice, kde překvapivě opět figuruje jedna ze zde zmíněných krásek.

Související články

Další články