Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

3 rajdy z Ulice, ze kterých by byli zatraceně žhaví Santa Clausové

Zdroj: eXtra.cz / archiv
+ Dalších 25 fotografií
glosa
Vánoce se blíží a určitě nebudeme ochuzeni o pravou vánoční atmosféru ani v seriálu Ulice. I když je zrovna tenhle seriál nekonečná spleť všemožných vztahů a bizarních životních situací, tak jedno se mu musí nechat. Hrají v něm opravdu rajcovní herečky, na které se dá koukat, když už na nic. Tak se pojďme podívat na to, kterým třem šťabajnám by neskutečně seklo, kdyby se v Ulici ukázaly jako Santa Clausové.

1. Veronika Maléřová

Veronika Maléřová se na první pohled může zdát jako nevýrazná cuchtička od plotny. Pravdou je, že se tak Veronika prezentuje, protože při své náročné práci, starosti o neteř, dvě dcery a nevěrného muže jí už nezbývá čas na sebe.

Proto ji často můžeme vidět v ošuntělých kalhotách, vytahaném tričku a mastném drdolu. Kdyby si ovšem přestala všímat svých nevděčných dětí a Martina, který šmátrá po číšnici Šárce, a dala se trochu dohromady, tak je z ní rozkošná kočka.

Tělo má perfektní, a kdyby se oblékla do sexy kostýmu Santa Clause, vypadala by rozkošně. Jako Veronika Maléřová by dostala 0 bodů, ale jako žhavý Santa Claus rozhodně 10.

2. Tereza Jordánová

Potom, co Tereza Jordánová zhubla, je z ní pořádná dračice. Navíc shodila příšernou hnědou barvu a vrátila se ke své přirozené blonďaté. Tereza vypadá snad nejlépe za celou dlouho éru, kdy v Ulici hraje.

Tereza se moc neangažuje a není to taková typická rošťácká holka od vedle, ale sem tam za to umí vzít. Naposledy jsme ji mohli vidět ve spodním prádle, když si to rozdala se svým nyní už mužem na půdě střední školy.

Přesně takhle se nám líbí odvázaná Tereza, a kdyby se navlékla do kostýmu Santa Clause, tak se chlapi u televizních obrazovek zblázní. Jako Tereza Jordánová by dostala 8 bodů, ale jako Santa Claus jasných 10.

3. Gábina Pumrová

Gábina Pumrová je jedna z nejdivočejších holek ze seriálu Ulice. Tedy alespoň byla, dokud nezjistila, že čeká své první dítě. Gábina se s tím nikdy nemazala. Rozkošná studentka, které se podařilo sbalit tělocvikáře a ještě s ním otěhotněla.

Blonďatá Gábi se nikdy nestyděla pořádně se odvázat a to je moc dobře. Jako Santa Claus by si vysloužila 10 bodů, ale jako Gábina Pumrová také 10.

Související články

Další články