Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

3 prosté důvody, proč se váš muž vždycky ohlédne za jinou!

S určitými věcmi se nejspíš budete muset smířit…
Zdroj: profimedia
Můžete být to nejdokonalejší stvoření ve vesmíru, přesto se váš milý vždycky raději otočí za cizí sukní...

Možná si lámete hlavu nad tím, proč se každý muž vždycky otáčí za cizími ženami, i když má po boku tu nejkrásnější a nejpříjemnější bytost pod sluncem.

Je úplně jedno, jak vypadáte, jaké máte vzdělání, jak moc jste zábavná, milá a laskavá, stejně se scénář pokaždé opakuje.

Co svět světem stojí, tak na všechny muže (s výjimkou kněží a homosexuálů) platí tato nepsaná pravidla.

1) Neokoukaná sukně je vždycky zajímavější než ta, kterou zná nazpaměť. Aneb slovy klasika „Když se přejíš svíčkové, pochutnáš si i na suchém rohlíku“.

2) Vás už v posteli měl. A jelikož muž je od přírody dobyvačný lovec, lov na vypelichanou slonici mu pořád přijde mnohem zábavnější než hra s ochočenou laňkou. S tím se prostě smiřte.

3) Z cizího krev neteče. Alespoň co se prvních pohledů, doteků a sexu týče… A vy už prostě cizí nejste. Je otázka, jestli to je ve finále ku škodě nebo k užitku.

Nakonec nám stejně nezbude nic jiného než se smířit se svou rolí, protože každá nová milenka by na našem místě stejně za chvíli dopadla úplně stejně, ne-li hůř. A proto se uklidňujme pravidlem, že nezáleží za kým se ohlíží a ke komu utíká, ale kam se vrací. Amen.

Související články

Další články