Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

3 pravdy o snech, které jste zřejmě netušili!

Spánek je zdravý a sny nás obohatí.
Zdají se vám sny? Je to tak magické a krásné, když se vám zdají pozitivní sny. Ale noční můry umí člověka potrápit. Tady jsou 3 úžasné informace o snech. Věděli jste to?

Je to pravda, snění je nádherná a úžasná věc. Dostáváme se do světa, ve kterém není nic nemožné a máme tak možnost plnit si i ta nejtajnější přání. Horší je to s probuzením, krutá realita se rychle vrací a my jsme zase na tomto světě. Podívejme se na další tajnosti ze světa snů.

  1. Komu se zdají černobílé sny? Není samozřejmé, že vidíme barevně, přestože k tomu tak přistupujeme. Podle vědců sní 70 % lidí v barvách, ostatní sní černobíle. Není 30 % tedy dost velké číslo?
  2. I zvířata odcházejí do říše snů! Znáte to, když váš mazlíček spí neklidně, cuká se a vrtí? Někdy můžou zvířata ve spaní dokonce vydávat zvuky, právě to je pro vás jasný důkaz o tom, že jsou právě na návštěvě v říši snů.
  3. Téma a děj snů… Režiséry našich snů jsme my sami! Paměť si pro sny ukládá zážitky z posledních 48 hodin. Někdy nám ovšem naskakují i mnohem starší zážitky. Snažte se tedy prožívat každou svou hodinu co nejlíp.

VÍCE O SNECH SI MŮŽETE PŘEČÍST ZDE!

Související články

Další články