Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

3 prasáci z Ulice, kteří si myslí, že jsou v posteli draví čerti, ale jsou mimo

+ Dalších 18 fotografií
glosa
I nekonečný seriál Ulice má svoji odvrácenou tvář. Minule jsme zmiňovali, že když už nic, tak jsou alespoň v Ulici pořádné šťabajzny, na které se dá koukat. Jenomže kromě krásných slečen a dam, jsou v seriálu i pořádní prasáci, kteří si o sobě myslí, že v posteli umí rozpoutat peklo, ale opak je pravdou. Pojďme se podívat na tři největší nevěrníky, kteří v posteli stojí za houby.

1. Martin Maléř

Martin Maléř se patrně domnívá, že je to největší kaňour, když téměř pígluje číšnici Šárku. Evidentně Martin prochází krizí středního věku a potřebuje si dokázat, že v posteli to umí pořádně rozjet. Kdyby to byla ovšem pravda, tak by jeho žena Veronika nepokukovala pomalu po bohatém podnikateli, který se jí dvoří čím dál tím více.

Místo toho, aby šel a pořádně uspokojil svoji ženu, která na sex se svým mužem už dávno zanevřela. Jinak by přece nechodila do postele v babičkovském pyžamu a mastnými vlasy. Martina sice trochu hryže svědomí, ale když mozek v kalhotách zavelí, tak není cesty zpět.

Číšnice Šárka je ale vcelku prozíravá a začíná tušit, že Martin bude v posteli pěkné poleno. Snaží se si namluvit, že Martina miluje, ale doopravdy touží po pořádném nádobíčku, které by ji vystřelilo do nebeských výšin. To ale u Martina nenajde.

2. Bedřich Liška

Nikdo, kdo se nedokáže smířit se svým věkem a nenechá si oholit hlavu, když plešatí, nemůže být dobrý v posteli. Bedřich už pěkně dlouhou domu plešatí, ale zatím se ještě neodhodlal shodit svůj příšerný účes.

Místo toho nosí půl pleše a půl podivných kroucených vlasů a myslí si, že tím okouzlí všechny ženy v Ulici. Jenomže i Jindra už pochopila, že s Bedřichem to nikam nedotáhne, a proto si našla mladšího.

Už když s ním poprvé souložila, tak další den nebyla tak rozhozená z toho, že svedla ženatého muže, ale z toho, že Bedřich byl tak špatný v posteli. Ke vší smůle následně zjistila, že je s ním těhotná.

Nikdo nechce mít dítě s člověkem, který má mikropenis a poloviční pleš. Achjo.

3. Jarda Hejl

Jarda Hejl mate tělem a chováním. Na první pohled se může zdát vcelku zábavný Jarda jako pořádný raubíř. Ale jeho bouřlivá minulost hovoří za vše. Před několika lety se do něj zakoukala drzá koza Markéta a svého tehdy šéfa svedla.

Po Jardovi vyjížděla několikrát, sváděla ho a opila, protože se domnívala, že v posteli to bude stejný šoumen jako v práci. Jenomže po sexu s Jardou se zdejchla nejenom z jeho života, ale rovnou z celého seriálu.

Jarda byl tak špatný, že si opravdu doma zaslouží mít frigidní učitelku Lenku Hejlovou, která při sexu opravuje písemky.

Mohlo by vás zajímat

Další články