Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

3 postavy ze seriálu Ulice, které mají tutově gigantického lachtana

Tady jsou tři žhaví adepti!
Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 13 fotografií
GLOSA: Před nějakou dobou jsme psali o tom, že některé členky redakce mají rentgenový zrak, a proto jasně poznají, které postavy seriálu Ulice mají malý penis. Abychom je jenom nehanili, tak si nyní představíme trojici statných mužů, u kterých je jasné, že jejich nádobíčko je příjemně nadprůměrné.

1. Bedřich Liška

Bedřich budí dojem takového nevýrazného vlka samotáře, u kterého by si jeden nebyl jist, jak to má s nádobíčkem. Ještě že tady máme jeho sexuální eskapády a nevěry. Nebudeme si nic nalhávat. Bedřich Liška není žádný krasavec, který by lámal svým vzhledem ženám srdce na počkání.

Jeden by mohl namítat, že až na to, že si poměrně často plete garáže, ve kterých parkuje, tak je to hodný chlap se srdcem na pravém místě. Ale co z toho? Na Bedřichovi musí být ještě něco dalšího, co ženy tak rajcuje.

A pravděpodobně to bude délka jeho penisu. Vzpomeňme si na jeho dávnou přítelkyni, krásku Lucii. Tihle dva se k sobě absolutně nehodili, ale přesto spolu strávili nějaký ten měsíc. Lucie se s ním rozešla, až se nabažila jeho nádobíčka. Samozřejmě že mu tenhle fakt nikdy neřekla.

2. Robert Bláha

Robert Bláha je typický slizounek v kravatě a saku. To ale neznamená, že mezi nohama bude mít prázdno. Právě naopak. Robert je typický chlap, ze kterého jedna polovina dívek omdlévá a druhým přijde nechutný.

Nicméně v posteli má každou chvíli jinou šťabajznu. Dokonce v počtu nevěr překonal dosavadního držitele prvního místa Bedřicha. Robert by si měl dát pozor, protože jeho lachtan bude sice pěkně masivní, ale nevěrník je to příliš okatý.

Neškodilo by mu, kdyby trošku zvolnil tempo a dal si na chvíli pauzu. Vždyť už ho musí mít sedřeného z toho neustálého klácení nebohých kopretinek z Ulice.

3. Miki

Jak se říká, to nejlepší na konec. Miki je sice mladý klučík, ale u něj si můžeme všimnout hned několika indicií. Je poměrně hubený a nepatří mezi nejmenší. To jsou dva hlavní důvody toho, proč je autorka přesvědčena o tom, že Miki má v trenkách opravdu kvalitní nadprůměr (typ chlapů, jako je Miki, několikrát otestován, pozn. autorky).

Navíc když vezmeme v potaz, že Adriana je vcelku vybíravá a kopulovala s Mikim hned několikrát, tak kvůli jeho hezkým očím to bylo asi těžko. Navíc má Miki oproti dvou předchozím štramákům jednu výhodu.

Je to fakt docela hezký kluk, ze kterého se může vyklubat pořádný rajdař. Pokud jsme psali, že je to naprosto zbytečná postava, tak jeho penis ho katapultoval zpět mezi elitu. Gratulujeme.

Související články

Další články