Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

3 postavy ze seriálu Ulice, které by měly okamžitě zemřít!

Která postava by si zasloužila zemřít?
Zdroj: TV NOVA
+ Dalších 16 fotografií
Seriál Ulice běží na televizních obrazovkách už dlouhých třináct let. Za tu dobu se tam vystřídalo nespočet postav. Některé si lidé oblíbili a byli doslova nešťastní, když se museli s nimi rozloučit. Jsou tam ale i takové, které se drží v seriálu jako švábi a nikdo je nemá rád. Podívejme se na tři postavy, které by měly okamžitě zemřít.
  • 1. Aleš Vašečka

Aleš se zpočátku zdál jako naprosto ideální chlap. Pohledný hasič, který má vztah k dětem a navíc se dokáže postarat o celou rodinu, která vlastně není jeho. Gábina Pumrová se do něj okamžitě zamilovala a myslela si, že konečně po neúspěšných vztazích narazila na toho pravého.

Jenomže postupem času se začal chovat jako psychopat. Gábina zanedlouho zjistila, že takové soužití není ideální a rozhodla se, že to ukončí. Aleš je ale vypočítavá svině a snažil se dostat ke Gábině přes jejího syna Šimona.

Zoufalá Gábina nakonec zjistila, že je s ním těhotná, ale s takovým člověkem, který jde i přes mrtvoly dítě mít nehodlá, a tak šla na potrat. Bohužel psychické vydírání bude i nadále pokračovat. Tahle postava by měla umřít stejně rychle jako Robert Bláha.

  • 2. Jindra Pražáková

Jindra byla do určité doby pořádná rajda. Blonďatá Jindra je takový chlap v ženském těle. Vždycky jí raději bavily koncerty, hospoda a parta kamarádů. Když ale jela jednou s kapelou, kterou je součástí i nezbeda Bedřich, tak se společně opili, Béďa snědl koláčky s trávou a vyspali se spolu.

Výsledkem bylo, že Jindra otěhotněla a Bedřichovi rozbila rodinu. Z neznámých důvodů našel Bedřich v Jindře zalíbení, nastěhovali se k sobě a konečně mohli být šťastni, jak si celou dobu Jindra přála.

Bohužel Jindra je věčně nešťastná a nespokojená ženská, které je všechno málo. Hned jak zjistila, že má Bedřicha tam, kde celou dobu chtěla, donutila ho se rozvést, tak se zakoukala do nového člena kapely.

Ovšem opět to není podle jejich představ. Chodí sice za ním souložit do zkušebny, ale odchází zkvašená nehorázným způsobem. Téhle ženské se nikdo nezavděčí. Okamžitě nechat usmrtit.

  • 3. Marcela Kořínková

Marcelka si myslí, že může o všem rozhodovat, a že je prakticky dospělý člověk. Ona sama se ale podle toho nechová. Téměř propadla anorexii, když nesmyslně hubla, aby z ní baletka. Také má neustále pocit, že může všem kecat do života.

Marcela je zkrátka přesně taková ta holka, která si hraje na hrozného rozumbradu, ale na základce byste ji s radostí šikanovali. Marcela by měla odjet do svého prdeláková, a to v horším případě. To by totiž znamenalo, že se může do seriálu stále vrátit. Smrt je mnohem lepší řešení. Hlavně tedy pro diváky.

Související články

Další články