Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

3 postavy Ulice, které se pohybují na tenké hraně: Podivín Dan, Vítek šikanovaný šéfem a kriminálník Mára

3 postavy Ulice, které se pohybují na tenké hraně: Podivín Dan, Vítek šikanovaný šéfem a kriminálník Mára
Zdroj: TV Nova archiv
+ Další 4 fotografie
ulice
V nekonečném seriálu Ulice je v poslední době o vypjaté situace postaráno. Tragická úmrtí oblíbených postav, komplikace při porodu nebo špatná finanční situace, která táhne rodinu dolů. Pojďme se podívat na tři postavy Ulice, které se momentálně pohybují na tenkém ledě.

Mára - věčný průšvihář

Dávno předtím, než Mára založil rodinu s půvabnou Karlou, tak měl velké oplétačky se zákonem a chvíli dokonce seděl ve vězení. Se svým kamarádem Tonym se dostali na hranu zákona, což nemohlo dopadnout jinak než špatně.

Po vykonání trestu se Mára dlouho snažil začlenit do společnosti a byl to pro něj skutečně oříšek. Najít si práci se záznamem v trestním rejstříku nebylo pro Máru vůbec nic jednoduchého, ale nakonec za pomoci blízkých a věrných přátel se mu opět podařilo postavit se na nohy.

Od té doby ale uběhlo spoustu času, z Máry se stal slušný a poctivý člověk a hlavně otec od dvou dětí a vzorný partner. Jenomže špatné časy opět zaklepaly na dveře a Mára se opět dostává do oplétaček, které mohou skončit katastrofou.

Tony a Mára se opět řítí, byť ne vlastní vinou, do pořádného maléru a z velké části za to může také velmi špatná finanční situace u Marečků. Jak se může vymstít dobrý skutek? Mára se rozhodne pomoci Mikulkovi s kšeftem, ve kterém má i vlastní investice. Jenže záhy toho začne hořce litovat.

Celá akce se totiž promění v jednu velkou noční můru. Mikulka Máru docela slušně vypeče, takže toho čeká nejen hororová jízda, ale navrch i bezesná noc korunovaná nečekanými nepříjemnostmi. Jakou lekci dostane Mára? Z čeho je málem na infarkt? A co je divné Karle? Jak moc si Mára zahrává, aby zabezpečil rodinu podle svých představ?

Vítek obětí bossingu

Rodina Klímových se do Prahy přestěhovala zhruba před půl rokem, a to hned z několika důvodů. Asi nejzásadnějším důvodem bylo, že chtěli být blíž nejstarší dceři Báře, která se stala obětí znásilnění a která už v Praze studovala.

Mladší děti mají v Praze také daleko více možností v rámci svých koníčků i studia. A v neposlední řadě hlava rodiny Vítek Klíma dostala zajímavou pracovní nabídku. Možnost povýšit a nastoupit na pražskou pobočku banky, ve které v Liberci pracoval.

Vítek Klíma nabídku dlouho nezvažoval, protože měl na pobočku přejít společně se svým nadřízeným, s kterým velmi dobře vycházel. Bohužel záhy po Vítkově nástupu na pobočku dostal jeho šéf další lukrativní pracovní nabídku a odešel nakonec na úplně jinou pobočku.

Vítkova pobočka tak dostala nového vedoucího, mladého a dravého Robina Havelku. Vztah Robina a Vítka se zdá být zpočátku zcela korektním, bohužel Robinův postoj k Vítkovi se začne postupně měnit a Vítek to zjara nebude mít v práci lehké. Robinovo jednání totiž bude minimálně hraničit s chováním, které je typické pro bossing.

Vítek Klíma rozhodně není typ člověka, který stahuje kalhoty, zatímco je brod ještě daleko. Zřejmě se situaci pokusí postavit čelem a svému šéfovi dokázat, že si své místo v bance zaslouží.

Kam až může zajít šéf, když není spokojen s výsledky svých podřízených? Co jsou oprávněné připomínky a co skrytá snaha zbavit se těch, kteří mu leží z jakéhokoliv důvodu v žaludku? Vítek se v práci opravdu snaží, ale rozhodně není z těch, kteří by jen bezhlavě plnili všechny příkazy svých nadřízených.

Jenže právě to se ukáže jako největší potíž. Jeho šéf chce totiž výsledky za každou cenu. A tak co nevidět padnou i temné výhrůžky a slova o zbavení se nejslabšího článku týmu. Co se stane? Proč Vítkovi začne hrozit výpověď? A jak se k tomu postaví?

Podivín Dan

Pravidelní diváci nekonečného seriálu Ulice si už stihli všimnout, že Dan je sice na první pohled úplně obyčejný kluk, ale po krátkém rozhovoru každý pozná, že Dan smýšlí trochu jinak a je k němu třeba přistupovat obezřetněji.

I přesto, že se Dan obklopuje hodnými lidmi, kteří se mu snaží pomoct, občas se dostane do pořádných problémů. Naposledy vystartoval po Emě, což se ukázalo jako velmi nešťastný pokus, a následně se zamiloval do Bedřichovy Alice.

Čeho všeho jsou schopni naši přátelé ve snaze pomoci nám, i když o to ani trochu nestojíme? Miloš a Dan jsou naprosto rozdílní, jedno ale mají společné. Když se ti, na nichž jim záleží, ocitnou v nesnázích, udělají cokoliv, aby jim pomohli.

Bohužel na to jdou po svém, takže nezřídka je výsledek jejich snahy jen přiložením pod kotel. Také tentokrát se vrhnou po hlavě do páchání dobra, aniž by odhadli, jaké následky to může mít… Co vyvedou a s jakým výsledkem? Kdo se bude chytat za hlavu a kdo si lízat rány?

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy