Většinou když řeknete nějaké ženě, že vypadá uměle, tak ji to dost naštve. To ale není případ těchhle tří vyšinutých dámiček. Umělý vzhled totiž považují za dokonalý ideál krásy.

Tatiana Tuzova (28) je moskevskou zpěvačkou, která už od svých 12 let poslouchá, jak neuvěřitelně je podobná panence Barbie. To v ní vzbudilo pocit, že by se měla snažit ještě víc, takže dodržuje celý život drastické diety.

Všechny peníze utrácí za růžovoučké vybavení domu, auta stejné barvy a armádu plyšáků, kterými se rozhodla obklopit do té doby, než najde toho pravého. Takže pokud někdy najdou v Rusku kostru zabalenou do růžového plyše, bude to nejspíš čekající Tatiana.

Další „nádherou“ v našem seznamu je Ukrajinka Valeria Lukjanova (29). Tahle chodící reklama na plastickou chirurgii o sobě tvrdí, že vše, s výjimkou prsou, je na jejím těle stoprocentně přírodní.

Podle dosud nepodložených zpráv se jí Ukrajinci pokusí nasadit jako zbraň hromadného ničení ve válce s Ruskem.

Třetí do party je opět Ruska, Angelica Kenova (26). Ano, čtete správně, opravdu si své příjmení nechala změnit podle plastového panáka.

I když je v tom trochu nevinně. Za její proměnou stojí především její šílená matka, která ji do panenky Barbie stylizuje od narození.

I když běžné kolemjdoucí jejich vzhled spíše vyděsí, na svých sociálních sítích mají dívky tisíce obdivovatelů. A právě to je žene v touze udělat se svým tělem ještě šílenější věci.