Děti musí do školy a mnozí vstávají na ranní šichty nebo v pondělí hodně brzy někam dojíždějí. Na přesun pořadu ze soboty na neděli nadávali diváci na sociálních sítích dlouho před tím, než vypukl první díl. Jenomže začala druhá řada show a stížností je víc. V první řadě nasadili zpěváci laťku hodně vysoko a zatím se ji druhým soutěžícím nepodařilo překonat. Ale to není zdaleka to jediné, co diváky pěkně štve.

1. Reklamy, reklamy, reklamy

První řada měla rekordní sledovanost, a tak je jasné, že svůj reklamní spot se pokusil do vysílání narvat každý. To má za následek, že reklama je téměř po každém vystoupení. „Mám pocit, že se dívám na dlouhou reklamu, kterou občas přeruší vysílání Tváře,“ stěžuje si v diskuzi nejeden divák. A nejen fanoušci u televizních obrazovek mají smůlu.

„Já už vážně nevím, jak se těch otravných reklam zbavit. Na TV už se schválně kvůli tomu nedívám a asi se přestanu dívat i z archivu. Nenažraná televize, co prostě ten Adblock nemůže nechat fungovat,“ píše další v diskuzi. Za následek to má to, že diváci začínají během reklam čím dál tím víc přepínat a pak už se ani k vystoupení dalších účinkujících nevrací.

2. Iva Pazderková v porotě

Jako soutěžící byla úchvatná, ale v porotě divákům moc sympatická není. Iva Pazderková nějak zapomněla, že se pořád nemusí chovat jako blbá blondýna z pořadu Na stojáka. Diváky štve afektovaným chováním a neustálým „machrováním“. A to není všechno. Podle zdroje deníku Aha! tam má navíc Iva jako učitelka pořádně zatápět některým soutěžícím. „Dokáže udělat některým ze života pořádné peklo. Třeba Markétě Procházkové a Ivaně Jirešové dává najevo, že je nemá ráda.“ Detaily kauzy si můžete přečíst ZDE.

3. Sexuální narážky

Ano, Marta Jandová (42) má velká prsa, Anička Slováčková ukazuje nohy a Markéta Procházková vystupuje v bikinách. Sluší jim to, vidíme to všichni, akorát Ondřej Sokol to komentuje jako nadržený puberťák a Jakub Kohák se může ukroutit na porotcovské židli. Janek Ledecký (54) to až tak nekomentuje, ale jeho přímá úměra bodování je jasná – méně oblečení = více bodů.

Hlavně divačky si stěžují, že kvůli oplzlým a dvojsmyslným komentářům se už na show bojí nechat dívat své menší děti. A o tom, že tam padají sprostá slova před desátou, ani nemluvě.