Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

3 osudové ženy Sámera Issy: Vaňková mě zaučila, Agáta proslavila a Pavla dorazila

3 osudové ženy Sámera Issy: Vaňková mě zaučila, Agáta proslavila a Pavla dorazila
Zdroj: Se souhlasem Anny Julie Šulcová a Šárky Vaňkové
+ Dalších 6 fotografií
Ženy jeho života

Sámer Issa (35) si vyhlédl novou kočičku. Jeho přítelkyní se stala o třináct let mladší dlouhovlasá kráska Anna Julie Šulcová (22). Podívejte se na Sámerovy osudové ženy i na to, jak ovlivnily jeho život.

Jedna "odpanila", druhá proslavila

Zpěvák, který se proslavil svou účastí v první řadě SuperStar, se poprvé na veřejnosti objevil po boku své pěvecké kolegyně Šárky Vaňkové (33). Ta měla miláčka žen Sámera Issu (35) připravit o panictví. Jenže tak rychle, jak skončila oblíbená hudební soutěž, skončila i láska oblíbeného páru.

Další osudovou ženou v Sámerově životě byla rebelka Agáta Hanychová (36), která mu ale zlomila srdce. Vztah skončil, když zpěvák načapal modelku s milencem, konkrétně s hokejistou Jiřím Hudlerem (37)."Strašně jsem brečel," přiznal tehdy děčínský rodák.

Třetí zralá žena, čtvrtá mláďátko

Další v pořadí byla o devět let starší blondýnka Pavla (43). "Pavla je opravdová žena," pochvaloval si Sámer a jeden čas dokonce mluvili i o miminku. Zpěvák si ale pochvaloval hlavně úžasný sex, který mu Pavla dopřávala. "Nepoznal jsem větší hříšnici," vrněl blahem. Jenže i tomuhle vztahu odzvonilo. Postelová horečka vychladla a proměnila se spíše v přátelství.

Teď Sámera okouzlila o třináct let mladší Julie-Anna (22). Ta už si zahrála i ve zpěvákově klipu Nedýchám a je to pořádná šelmička, která i přes svůj nevinný kukuč nebude rozhodně žádný svatoušek. Sama sebe na Instagramu popisuje jako andělskou tvářičku s ďábelskými myšlenkami.


Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy