Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

3 nutné maličkosti, které udrží romantiku v každém vztahu!

Romantiku si můžete užívat i po letech vztahu.
Zdroj: profimedia.cz
Žijete v dlouholetém vztahu a máte pocit, že romantické chvíle se už nikdy nevrátí? V tom případě se mýlíte, romantika se dá vrátit do každého vztahu, stačí k tomu 3 maličkosti.

Kdy jste naposledy zažili ten povznášející pocit zamilovanosti? Pokud si myslíte, že z dlouholetého vztahu už vše vyprchalo, jde jen o lenost a alibismus. Láska může vydržet na věky, stačí se o vztah starat. Máme pro vás 3 tipy, které vám do vztahu vrátí romantiku.

1. Společné snídaně

Snídáte se svým partnerem, nebo ráno trávíte každý po svém? Vyzkoušejte se svým milým posnídat, dát si ranní kávu a prohoďte pár slov. Uvidíte, že si na tento ranní zvyk brzy zvyknete a nebudete už chtít snídat bez druhého.

2. Polibky

Líbáte se pouze při sexu? To je škoda, nemyslíte? Nezapomínejte na dotyky a polibky po celý den. Pohlaďte ho, když si to zaslouží, dejte mu pusu, když odchází. Budete se divit, ale po pár dnech budete zase jako zamilovaní puberťáci.

3. Vařte

Láska prochází žaludkem, a proto nezapomínejte na společné degustace dobrého jídla a pití. Můžete společně jednou v týdnu vařit a pak si nachystaný pokrm společně sníst. Uvidíte, že chvíle strávené v kuchyni vás skutečně sblíží.

Související články

Další články