Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

3 nevěrníci z Ulice, na které čeká peklo: Rozvášněný podpantoflák, chronický holkař a loliťák

Zdroj: archiv
+ Dalších 17 fotografií
ulice
Není pochyb o tom, že se to v seriálu Ulice hemží pořádnými nevěrníky. Kdyby existovalo v Ulici peklo, tak by tam jistě už měli vyhrazená místa Martin Maléř, Bedřich Liška a Jarda Hejl. Jeden je totiž evidentně vysazený na krásné lolitky, z dalšího se stal chronický sukničkář a ten poslední, to je výsledek toho, co se stane, když je chlap 25 let pod pantoflem. Pojďme se na tři hříšníky podívat pěkně z blízka.

1. Chronický holkař

Bedřich Liška je král všech nevěrníků v Ulici a kvůli svým častým nevěrám je považován za chronického holkaře. Kromě drobných románků na jednu noc měl dva pořádné, které mu udělaly v životě pěkný guláš.

Pravidelní diváci si jistě pamatují na milenku Lucii. Pohledná, dlouhonohá, blonďatá dračice okouzlila Bedřicha natolik, že poprvé opustil svoji milovanou rodinu, Aničku a přestěhoval se k Lucii do bytu. Tam se několik týdnu oddávali nespoutanému sexu a Bedřich se před ostatními dmul pýchou, jakou kočku si to nabalil.

Jenomže po čase pochopil, že z divokého sexu a Luciiny krásy se nenají a zastesklo se mu po Aničce, u které měl vždy talíř s teplou večeří a vyžehlené prádlo. Netrvalo dlouho a se sklopenou hlavou se vrátil zpátky. Ale nepoučil se.

O pár let později se rozvášnil na jednom ze svých koncertů a osouložil Jindru, se kterou má holčičku Zlatu. V současné době randí Bedřich s vnadnou umělkyní, ale my si myslíme, že tohle rozhodně nebude poslední partnerka divočáka Bedřicha.

2. Milovník lolitek

Jarda Hejl nebyl zpočátku vůbec holkař a nikdo by to do něj ani neřekl. Za ženu si vzal učitelku Lenku a zplodil s ní dvě děti. Jenomže první problémy se dostavily už těsně před svatbou s Lenkou. Jarda se nikdy příliš nevázal a měl rád svůj klid.

Najednou do jeho života přišla učitelka, která s ním mnohdy zacházela jako s jedním ze svých žáků. Možná právě proto se Jarda na jednu noc uchýlil do náruče mladičké Markéty, aby si před svatbou ještě pořádně užil.

Nevěra na něj ale praskla a ze svatby téměř sešlo. Lenka si však dobře spočítala, že Jarda je její poslední šance, a tak ho nakonec vzala na milost. Momentálně to Jardovi doma opět neklape. Zakoukal se totiž do další mladičké kočky, modelky Jany.

Dokonce to došlo až tak daleko, že jí vyznal lásku. Tohle nebude jen poblouznění a učitelce Lence se to jistě líbit nebude. Protože i tenhle tajný vztah jednou praskne.

3. Podpantoflák

Martin Maléř pochází z vesnice a ještě nedávno mu čouhala sláma z bot. Veroniku si vzal za manželku téměř před 25 lety a od té doby se nic nezměnilo. Jakmile se ale s rodinou přestěhovali do Prahy, tak zahořel láskou k číšnici Šárce.

Měsíce Veroniku podváděl a snažil se to se Šárkou utnout. Jenomže Jarda se do Šárky bezmezně zamiloval. Došlo to až tak daleko, že kvůli ní opustil manželku a děti. Dokonce i Vánoce se rozhodl raději slavit s Šárkou než se svojí rodinou.

Něco nám říká, že tenhle vztah ale nebude mít dlouhého trvání. Možná přijde chvíle, kdy se bude chtít Jarda vrátit, ale Veronika je už dávno úplně někde jinde.

Mohlo by vás zajímat

Další články