Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

3 nejžhavější krásky, kterým už bylo 40: Jaký je jejich tajný recept?

Jaký je jejich tajný recept?
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 18 fotografií
V českém i slovenském šoubyznysu máme hned několik krásných žen, kterým sice už bylo čtyřicet, ale postavičku mají naprosto výstavní. Pojďme se podívat na tři nejžhavější čtyřicítky, u kterých to vypadá, že se jim snad podařilo zastavit čas. Jaký je jejich tajný recept?

Dara Rolins patří mezi největší celebrity Česka a Slovenska. Lidé si ji oblíbili nejenom kvůli jejímu půvabu, ale také chování. To, že je Dara inteligentní a nad věcí dokázala už několikrát. Naposledy při nepěkném rozchodu s Rytmusem. Rapper na její adresu vyřkl několik nepěkných frází a Dara nechala všechno bez povšimnutí. Přesně tak, jak to dělají profesionálové.

V pětačtyřiceti letech má navíc naprosto výstavní postavičku, kterou jí můžou závidět kdejaké dvacítky. Dara na svém těle pravidelně maká a zdravě se stravuje. Navíc má plno práce, takže je v jednom kole a tloustnout nestíhá.

Dara se zkrátka nezaobírá nesmysly, které by ji akorát deptaly a ona by pak nedejbože začala nezadržitelně tloustnout. Zpěvačka ušetřenou energii, kterou neplýtvá na nesmyslné hádky a rozepře, věnuje cvičení a zdravé stravě. Možná by si z ní některé dámy mohly vzít příklad.

Kateřina Kaira Hrachovcová vypadá, jako by se jí podařilo zastavit čas. Většina lidí ji považuje za takovou éterickou bytost, která se za poslední roky sice poměrně dost změnila, ale rozhodně ne k horšímu.

Herečka má na čtyřiačtyřicet let svalnatou a vypracovanou postavu. Navíc její tělo zdobí hned několik kérek. Kaira se netají tím, že hodně a pravidelně cvičí, veškeré životní karamboly se snaží přejít s úsměvem a když to nejde, tak si z toho vždy vezme něco, co ji posílí.

Kateřina je zkrátka mladá tělem i duchem. Zůstat vždy za každou cenu pozitivní není dobré, ale občas se to opravdu hodí.

Lucie Borhyová patří mezi české moderátorky s nejkrásnější postavou. Lucie na své postavě maká, a to nejenom proto, aby na televizních obrazovkách vypadala co nejlépe. A fanoušci jsou jenom rádi.

Po tom, co si moderátorka založila účet na sociální síti Instagram, lidé se nemohou vynadívat na její dokonalé tělo. Lucie má za sebou pár nevydařených vztahů, ale stále se snaží být usměvavá a nikdy na sobě nedá nic znát. Když se k tomu přidá pravidelná strava a cvičení, tak je dokonalost na světě.

Související články

Další články