Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

3 nejzbytečnější nevěry v Ulici: Sprostá lolitka, úchylná dvojice a mlsoun Bedřich

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 8 fotografií
glosa
V jinak oblíbeném seriálu Ulice se čas od času objeví pár stupidních situací, které kdyby se nestaly, tak se vlastně vůbec nic nezmění. V tomhle ohledu jsou nejčastější partnerské nevěry, které jsou ale natolik nesmyslné, že jejich další pokračování je dokonale bizarní. Podívejme se na 3 nejzbytečnější nevěry tohoto seriálu.
  • 1. Záletník Jarda Hejl a lolitka Markéta

Jarda Hejl je typický čtyřicátník, který z nepochopitelných důvodů nedobrovolně motá hlavu dvacítkám v rozpuku. Majitel firmy na nábytek, který má doma frigidní učitelku výtvarné výchovy na střední škole a jedno dítě.

Jaroušek má svoji rodinu nadevše rád, ale stejně rád má i své přátele a nejčastěji se s nimi setkává v hospodě u piva. Jenomže v podnapilém stavu se přestává ovládat a z nenápadného podpantofláka se rázem stává alfasamec.

Tenhle jinak nesmělý chlapík neprohlédl evidentní lest pubertální poběhlice Markéty a lapil se do její pasti. Když pak Markéta práskla láhví tvrdého o stůl, bylo jasné, že to nedopadne dobře. Uprostřed večera dvojice silně posilněná alkoholem začala nechutně trapně flirtovat a bylo vymalováno.

Ano, je to neuvěřitelné, ale tahle dvojice spolu měla sex. Kdyby se ovšem tato část příběhu neudála, absolutně nic by se nestalo. Učitelka svému zaslepenému podnikateli odpustila, Markéta zmizla a všechno bylo jako dřív.

  • 2. Puritánka Veronika a farář proutník

Čas od času se v Ulici stane, že si do cesty vstoupí dvě naprosto extrémně otravné postavy seriálu. Tentokrát nejenže se to stalo, ale dvě zmiňované osoby se navíc do sebe zabouchly a téměř měly sex. Jejich víra je naštěstí stáhla na tu správnou cestu. (Díky bohu pro diváka.)

Veronika je švadlenka bydlenka se dvěma dětmi a manželem. Věří v boha a je věrná. Věrná do doby, než potká faráře Aleše Hámu, který ji svým šarmem a divokým vousem okouzlí. Ve vyhrocený okamžik se dokonce oba dva políbí.

V kostele se obrátily krucifixy, když se jejich rty střetly. Tato nevěra nejenže je úplně zbytečná, ale je i mírně úchylná.

  • 3. Mlsný Bedřich a Jindra (žena)

Bedřich je typický muž s krizí středního věku a pořádným kolenem na hlavě, co nemá odvahu oholit se dohola. Bedřich je starostlivý otec a hned vedle dětí velmi dobře obhospodařuje zejména jejich maminky.

Hůl nad ním zlomila i trpělivá Anička, která z jeho poslední nevěry pobíhala po bytě a balila nože do ručníků. Bedřich, který si musí působením v kapele dokazovat to, že stále za něco stojí, se na jednom z koncertů opil a zhulil tak, že vykonal soulož se svou kamarádkou Jindrou, která po něm dlouhou dobu toužila a určitě to v žádném případě neměla promyšlené.

Výsledkem jejich soulože je dítě. Tahle nevěra je zbytečná, protože se většina diváků už začíná ztrácet v počtu Bedřichových dětí. Kdy tohle skončí?

Související články

Další články