Do reality show Robinsonův ostrov se přihlásilo bezmála šest tisíc uchazečů, z nich bylo vybráno devatenáct odvážných, kteří se společně utkají v boji o přežití. Každý ze soutěžících má něco, co ten další nemá.

Podívejme se na tři největší krasavce, které v druhé řadě soutěže budeme vídat každý týden na televizních obrazovkách. Dominik Luks je takový typický krasavec. Hodně záleží na tom, jak si s partou svých protihráčů sedne a jak se bude chovat. Jeho vypracované tělo a odhodlání by pro některé mohly být hrozbou. Tak bacha na to, aby neodešel hned v prvních kolech.

Ale pravdou je, že se na něj dívá opravdu hezky. Dalším z hezounů je každopádně Martin Složil. Není to takový klasický sexy idol, za kterým by se otočila každá ženská, ale má v sobě určité kouzlo. Martin vypadá jako takový Tarzan, který se jen tak něčeho nezalekne. I když je drobné postavy, jeho výhodou by mohla být fyzická kondička a mrštnost.

Poslední ze sexy krasavců je pětatřicetiletý Jarda. Nevypadá jako žádný ufňukanec, který by měl na ostrově s něčím problém. Působí jako sebevědomý a odhodlaný chlap, který se ničeho nezalekne. Tak uvidíme, jak se mu na ostrově povede.