Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

3 největší zvraty v Ulici v roce 2019: Nové vzplanutí, vážná nehoda a sexuální harašení

+ Dalších 24 fotografií
ulice
Nekonečný seriál Ulice čekají v novém roce pořádné změny. Bohužel ty nepříjemné budou převyšovat ty příjemné. Na jednu stranu se můžeme těšit na hned dvoje láskyplné vzplanutí, ale na stranu druhou se přihodí několik nepříjemných věcí. Kdo bude mít velký strach, aby neskončil v kriminálu, a proč Maléřovi poteče do bot kvůli nevěře?

Blanka s Evženem (Linda Rybová a Martin Finger) si k sobě opatrně hledají cestu. Dvě osobnosti, silně poznamenané ranami osudu, přesto tak rozdílné. Zatímco abstinující alkoholik Evžen se ze svých bolestí už díky Peškovým dostal, Blanka, které odešel manžel za mladší milenkou, jim stále podléhá a hledá útěchu u kamaráda Patrika (Jiří Hána).

Už tak složitou cestu ke vztahu Evženovi a Blance komplikuje i odlišné sociální zázemí. Evžen má jako vysloužilý fotbalista a správce domu dojem, že na vzdělanou zubařku Blanku nestačí. Přitom ona potřebuje jediné – skutečného chlapa! A tím Evžen je…

Blanka má před sebou ale ještě jeden nelehký úkol: vytvořit nové zázemí pro své pubertální děti Adama a Kristýnu (Vojtěch Machuta, Sára Korbelová) a postarat se jim o co nejsnazší přechod z rodné Jihlavy do Prahy.

Martin s Veronikou (Tomáš Dastlík a Hana Holišová) už nějaký čas žijí spíš vedle sebe než spolu. Veronika vede Gábinin (Aneta Krejčíková) módní salon, po večerech zpívá s kapelou a na Martina a klasický rodinný život už jí nezbývá tolik času, jako byli léta zvyklí.

Martin tak jen těžko odolává krásné a vždy mile naladěné Šárce (Malvína Pachlová), která tu pro něj je, a co víc, bezhlavě ho miluje. Martin ví, že tohle je cesta do problému, nechce rozbíjet rodinu, současně nedokáže obětavou a trpělivě čekající Šárku pustit k vodě… Jak si s touhle situací poradí?

Matěj (Jakub Štáfek) se vrací z Kanady, aby v Praze vedl pobočku firmy, pro kterou pracuje. Má pocit, že mu svět leží u nohou a že může všechno, na co si jenom vzpomene. Tragická událost ho ale rychle vrátí zpátky nohama na zem. Po welcome party se sestrou Terezou (Patricie Solaříková) totiž sedá do auta a krátce nato srazí chodce.

Zbytkový alkohol po večírku z něj ale dělá pachatele. Tohle Matěj nechtěl, a tak se k situaci staví čelem. S nabídkou pomoci navštíví rodinu muže, kterého srazil, aniž by tušil, jak osudové pro něj tohle setkání bude. Aniž by tušil, že mu muž, kterému sáhl na život, navždycky ovlivní ten jeho…

Související články

Další články