Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

3 největší uzurpátorky z Ulice, které dostanou chlapa do postele za každou cenu!

Zdroj: archiv
+ Dalších 14 fotografií
glosa
Seriálem Ulice v poslední době lomcuje nevěra na všech frontách. V hlavní roli se ocitá nešťastný Martin Maléř, který není spokojen se svým současným sexuálním a partnerským životem s Veronikou Maléřovou. Ta ale evidentně také tápe, protože se v práci poohlíží po bohatém podnikateli, který jí nosí jeden dárek za druhým a nenápadně si získává její pozornost. Na druhou stranu Martin je také pěkné kvítko. Jeho románek s číšnicí Šárkou bude mít zajímavé pokračování. Pojďme se ale nyní podívat na 3 největší uzurpátorky, které se chlapům vloudí do postele za každou cenu.
  • 1. Divoška Markéta

Markéta na první pohled vypadá jako naprostá obejda, která má problémy se svým vlastním životem. Sem tam ráda čuchne k alkoholu, zahulí nějaké to brko a rozhodně o ní nemůžeme hovořit jako o sexy kočičce.

Na druhou stranu má v sobě Markéta takové to něco, co dostává chlapy do kolen. Přesně proto se jí podařilo sbalit chudáka Jardu Hejla, který si do doby, než tuhle rajdu potkal, žil poklidným životem se svou mírně hysterickou ženou Lenkou a malou Mirinkou.

Jenomže když ucítil vůni šťavnatého mladého klína, nedokázal odolat a s nestoudnou Markétou si to rozdal ve své práci na gauči. Markéta je přesně ten typ dívky, který vás na první pohled neokouzlí, ale nakonec vás stejně dostane svým skrytým kouzlem.

  • 2. Jindra

Jindra je takový omyl přírody. Není ani hezká a ani v sobě nemá kouzlo jako Markéta. Aby získala chlapa do postele, volí zcela jinou taktiku. Jindra se neskutečně zabouchla do Bedřicha Lišky a nemohla si pomoct.

Bedřich, ač je nepoučitelný proutník, Jindře odolával, seč mohl. Bohužel Jindra začala útočit zbraněmi, oproti kterým neměl chudák Bedřich šanci. Nejdříve ho opila, poté mu podstrčila koláčky s trávou a najedou se zčistajasna objevila nahá u něj v posteli.

Mysleme si o Bedřichovi, co chceme, ale tohle rozhodně nebyla jeho vina. Jindra zaútočila nejzákeřnějšími zbraněmi a každopádně je nebezpečnější než její kolegyně Markéta. Od Jindry co nejdál.

  • 3. Číšnice Šárka

Číšnice Šárka to v Ulici pořádně rozjíždí. Na rozdíl od Markéty a Jindry volí úplně jinou taktiku. Šárka to hraje na svoji nevinnost, roztomilý kukuč a perfektní tělo. Šárka má všechny plusové body. Je hezká a má určité kouzlo, které chlapům imponuje.

Navíc není zákeřná jako Jindra, která si musí hned vzít všechno. Šárka na to jde pomalu. Nejdříve letmé pohledy, poté menší oťukávání, první pusa, první velká pusa a… co bude následovat poté?

Její románek s Martinem se rozjíždí slibně, ale něco nám říká, že se Šárka chytila do své vlastní pasti a do Martina se zamilovala. Tomuhle se správné uzurpátorky musí vyhnout. Nicméně to nemění nic na tom, že Šárka je velmi nebezpečná blondýna s odzbrojujícím tě­lem.

Související články

Další články