Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

3 největší šoky letošní SuperStar: Snesou tohle vůbec diváci?

Jak se tahle sestava bude divákům líbit?
Zdroj: archiv
+ Dalších 18 fotografií
Páté pokračování úspěšné pěvecké show SuperStar odstartuje už 24. února. V letošní SuperStar bude ale přece jenom něco trochu jinak. Zvládnou fanoušci vydýchat tyto tři zásadní věci?

Nejznámější pěvecká soutěž SuperStar je po třech letech opět tady a letos to má být rozhodně velké. Mladé nadějné hvězdy se utkají o titul největší československé SuperStar a krom toho vítěz dostane pohádkovou výhru 2 miliony korun.

Na diváky jsou připraveny hned dvě větší změny, které zaznamenají buď velký úspěch, nebo naprostý propadák. O co se jedná?

  • Neznámá moderátorka

Role moderátora se tentokrát zhostí půvabná kráska Jasmina Alagič (28), která má exotické kořeny. Známá je především na Slovensku, kde moderuje na Fashion TV. Mimoto má zkušenosti ze světa modelingu, dokonce byla finalistkou Miss Universe SR roku 2009.

Pro Slováky to nebude až tak velká změna, ale Češi by mohli mít se sexy roštěnkou problém. Naši diváci jsou totiž zvyklí na známá a ostřílená jména, která v předchozích soutěžích dominovala. Otázkou zůstává, zda Jasmina českému publiku přiroste k srdci, nebo sklidí pořádnou kritiku.

Všichni moc dobře víme, že někteří Češi umějí být hodně zlí.

  • Zbrusu nová porota

Jediný, kdo zůstává v roli porotce i po několika řadách je Paľo Habera. V této řadě se hodně sází na mladého a talentovaného zpěváka Bena Cristovaa (30), který má být hlavním tahounem celé soutěže.

Velkými nováčky jsou Matěj Ruppert (39) a Katarína Knechtová. Na druhou stranu Matěj je od přírody šoumen a Katarína zase zastává roli hodné a něžné dívky, která ale umí pořádně zařvat. Všichni jsou moc zvědaví, jaký ohlas tato řada bude mít.

  • Konec Hvězdné pěchoty

K SuperStar vždy neodmyslitelně patřila Hvězdná pěchota a diváci se nikdy nemohli dočkat, až se jim předvedou ty nejlepší kousky. Bohužel v této řadě budeme muset oželet všechny podivíny.

Pro Hvězdnou pěchotu není v páté řadě SuperStar místo. Tohle rozhodnutí se už nyní některým divákům nelíbí, takže uvidíme, jak to všechno nakonec dopadne.

Související články

Další články