Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

3 největší překvapení StarDance: Outsider Arichteva, mrštná Bagárová a uragán Tomicová

Zdroj: archiv
+ Dalších 36 fotografií
STARDANCE
Máme před sebou devátý premiérový večer taneční show StarDance. Ze všech soutěžních párů zbyly poslední čtyři a dnes se bude rozhodovat o tom, kdo skončí na pomyslném bramborovém místě. Všechny výkony párů jsou po profesionální stránce víceméně vyrovnané, a tak očekávejme při vyřazování pořádné drama. Nyní se ale podívejme na 3 páry, které za celou soutěž nejvíce překvapily.

1. Veronika Arichteva

Veronika Arichteva byla po prvním tanečním večeru se svým partnerem Michalem Necpálem pasována na outsidera tohoto ročníku. Jejich první tanec se jim absolutně nepovedl a od poroty dostali pořádně naloženo.

Tehdy z toho byla oblíbená herečka velmi zklamaná, ale místo zhroucení na sobě pořádně zamakala. Druhý finálový večer svým vystoupením všem vyrazili dech. Samotná porota nemohla uvěřit tomu, že dvojice tak dobře zatancovala.

Výkon byl natolik překvapivý, že Veroniku i jejího tanečního partnera okamžitě katapultoval mezi jasné favority. Od té doby si taneční pár drží standardní dobré hodnocení, ale není to zadarmo. Veronika před časem přiznala, že kvůli tréninkům zhubla už čtyři kila. „Na tento večer jsme se připravovali opravdu hodně. Byly to dva dny po osmi hodinách,“ řekla v osmém premiérovém večeru StarDance.

2. Monika Bagárová

Monika Bagárová na rozdíl od Veroniky Arichtevy patřila k velkým favoritkám a k překvapení všech vypadla jako první. Půvabná Monika a její partner Robin zatančili sice skvělou sambu, ale na postup to nestačilo.

Od poroty sklidili velký obdiv a pochvalu, bohužel zbytečně. Někteří se domnívají, že věková skupina, která fandila Monice, se nedívá na StarDance. A možná na tom něco pravdy bude, protože hned v dalším kole musel soutěž opustit Adam Mišík, jehož fandové jsou také mladšího věku.

Nicméně Monika byla velkým překvapením StarDance, jen škoda, že vypadla tak brzy. Mohla toho předvést mnohem více a na její vlnící se tělíčko bylo skvělé se dívat.

3. Pavla Tomicová

Pavla Tomicová byla od začátku soutěže považována za naprostého outsidera. Někteří lidé byli dokonce přesvědčeni, že vypadne hned první večer, kdy se bude vyřazovat. Ale Tomicová okouzlila úplně všechny.

Každé kolo se zlepšovala a porota z ní byla úplně paf. Pavla Tomicová není typický typ ženy, která by se na první pohled hodila do takové soutěže. O to bylo větší překvapení, když převálcovala úplně všechny svoje kolegy.

Lidé jsou přesvědčeni, že právě ona se svým tanečním partnerem Markem Dědíkem mohou celou StarDance vyhrát.

Související články

Další články