Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

3 největší podivínky Ulice: Žena s duší chlapa, puťka i rajda, co svedla faráře!

Tak kdo to bude?
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 19 fotografií
Ulice se pomalu stává doslova kultovním seriálem. Za třináct let se v něm vystřídalo hrozně moc postav a někteří herci už nejsou bohužel mezi námi. Pojďme se ale nyní podívat na tři postavy, které jsou považovány za dost velké podivíny!
  • 1. Veronika Maléřová

Veronika Maléřová je taková podivná postavička seriálu Ulice. Na jednu stranu nenápadná máma dvou dětí, která by pro svoji rodinu udělala cokoliv. Na stranu druhou všichni tak nějak tušíme, že Veronika má v těle ukrytého ďábla, kterého se snaží držet v sobě.

Pozorní a pravidelní diváci si mohli všimnout, že už několikrát ujela. Její románek s farářem Markem Rybou byl všeříkající a vlastně dost bizarní. Veronika je pořádný kus krásné ženské a mohla by mít prakticky každého chlapa a ona si vybere faráře. Nepochopitelný krok, ale rozhodně bylo na co koukat.

V současné době si našla zálibu v rychlých motorkách. Zdá se, že máma dvou dětí chytá druhý dech a pořádně toho využívá. Všichni chceme vidět Veroniku jako pořádnou rajdu. Tak snad se toho podivínství konečně zbaví.

  • 2. Světlana Nyklová

Světlana je v Ulici od prvopočátku. Holka z Ukrajiny, která ze začátku vypadala jako naprosto neschopná holka, ale vyklubala se z ní sympatická a schopná žena, která se jen tak něčeho nebojí. Světlana má ale přesně opačný problém než Veronika.

V počátcích seriálu s ní byla sranda, dělala kolem sebe poměrně rozruch a její přízvuk byl zatraceně sexy. V současné době se proměnila v upjatou podivínku, která chodí v kostýmcích a už s ní není žádná sranda.

Divoženka Světlana s divokou krví se zkrátka proměnila v usedlou mámu a manželku. Všichni okamžitě chceme zpátky tu starou Světlanu!

  • 3. Karla Taubrová

Kriminální vyšetřovatelka Karla je poměrně nová postava v seriálu Ulice. Je to přesně typ ženy, kterou zbožňují všichni chlapi. Možná si na první pohled říkáte, co je sakra na téhle holce podivného.

Když ale Karlu bedlivě pozorujete, tak zjistíte, že se občas opravdu divně chová. Nejraději je úplně sama a se vztahy má docela velký problém. Jen si vzpomeňte, jak dlouho to trvalo, než ji Mára vůbec překecal, aby jejich vztahu dala šanci.

Na druhou stranu, když Karla za to vezme, tak to stojí za to. Třeba když se jednou v noci spustila se svým kolegou. Karla je podivínka, ale v tomhle případě v dobrém slova smyslu.

Související články

Další články