Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

3 největší králové Instagramu: Kdo má nejvíc peněz a nejlepší holky?

Tak kdo se vám líbí nejvíc?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 24 fotografií
Mají peníze, moc a rádi o sobě dávají vědět. A jak jinak si získat neplacenou reklamu než přes sociální sítě? A tak několikrát týdně postují tihle králové Instagramu divoké fotky plné holek, alkoholu, večírků nebo zbraní. Kdo ale zaujme nejvíc?

1. Dan Bilzerian

Přes 20 milionů fanoušků na Instagramu! Tohle je největší king sociálních sítí. Bilzerian miluje své kočičky, zbraně, rychlá auta, jachty a létaní soukromým letadlem. A úplně nejradši to všechno zkombinuje a uspořádá divoké orgie na palubě svého tryskáče, kde se to hemží polonahými kráskami, rozházenými bankovkami a revolvery.

Bilzerian nepřišel k penězům sám. Má bohatého taťku, který mu během práce na Wall Street našetřil na štědré svěřenecké fondy, takže nikdy tak úplně nestrádal. Teď hraje poker a kolují o něm šílené historky. Údajně měl prodělat kvůli svému divokému životnímu stylu plnému drog a holek tři infarkty.

V roce 2010 se přihlásil do tréninkového programu námořnictva Spojených států, ale kvůli opakovanému porušování bezpečnosti na střelnici byl vyhozen. A tak si střílí sám na poušti a nikdo mu do toho nekecá. Po životě Dana Bilzeriana touží snad většina heterosexuálních mu­žů.

2. Tony Toutouni

Ten má ve srovnání s Danem „jenom“ 1,5 milionu sledujících. Není zdaleka tak pohledný jako Dan a svým zevnějškem i stylem spíš připomíná balkánského mafiána z devadesátek.

Tony je klubový manažer, má vilu, rychlá auta a tryskáč. Na co sáhne, se prý mění ve zlato. Zatímco Danovy fotky vypadají jako spontánní momenty z party, Tonyho fotky jsou naaranžované. Rád používá svoje holky jako kusy nábytku a navíc všude ukazuje fakáče, takže působí docela buransky. Na rozdíl od Dana už svoji vyvolenou holku našel. Svou drahou polovičku poznal na benzinové pumpě. Jmenuje se Juliann Nicole a svého snoubence brání. „Tony je skvělý a milý chlap. Má srdce ze zlata a 100% mu věřím,“ říká s tím, že fotky vykozených holek jsou jenom póza.

3. CandyMan

Zatímco předchozí dva týpci byli ze Států, tak tabákový magnát Travers Beynon je z Austrálie. V mládí se živil jako model a chce se obklopovat samou krásou. Právě proto má ve svém sídle kromě manželky ještě další kočičky. Jeho partnerka je prý bisexuální, takže orgie s dalšími ženami jí nevadí, naopak si je užívá.

Travers si říká CandyMan a ve svém sídle pořádá ty nejšílenější večírky. Vodí si své holky na vodítku, jí z nich sushi a řady svých „bohyň“, jak jim říká, neustále rozšiřuje. Ale i přes všechno snažení tolik fanoušků zatím nemá. Sleduje ho něco přes 600 tisíc fandů. Lidem vadí, že se snaží až moc kopírovat Dana Bilzeriana a nejde mu to. Jeho fotky jsou prý moc strojené a naaranžované. Nebo jsou Australané normálnější než Američani a takováto sebeprezentace je moc nezajímá.

Každopádně pánové mají hodně divoký život a vy se na ty nejlepší fotky můžete podívat v galerii.

Související články

Další články