1. Dan Bilzerian

Přes 20 milionů fanoušků na Instagramu! Tohle je největší king sociálních sítí. Bilzerian miluje své kočičky, zbraně, rychlá auta, jachty a létaní soukromým letadlem. A úplně nejradši to všechno zkombinuje a uspořádá divoké orgie na palubě svého tryskáče, kde se to hemží polonahými kráskami, rozházenými bankovkami a revolvery.

Bilzerian nepřišel k penězům sám. Má bohatého taťku, který mu během práce na Wall Street našetřil na štědré svěřenecké fondy, takže nikdy tak úplně nestrádal. Teď hraje poker a kolují o něm šílené historky. Údajně měl prodělat kvůli svému divokému životnímu stylu plnému drog a holek tři infarkty.

V roce 2010 se přihlásil do tréninkového programu námořnictva Spojených států, ale kvůli opakovanému porušování bezpečnosti na střelnici byl vyhozen. A tak si střílí sám na poušti a nikdo mu do toho nekecá. Po životě Dana Bilzeriana touží snad většina heterosexuálních mu­žů.

2. Tony Toutouni

Ten má ve srovnání s Danem „jenom“ 1,5 milionu sledujících. Není zdaleka tak pohledný jako Dan a svým zevnějškem i stylem spíš připomíná balkánského mafiána z devadesátek.

Tony je klubový manažer, má vilu, rychlá auta a tryskáč. Na co sáhne, se prý mění ve zlato. Zatímco Danovy fotky vypadají jako spontánní momenty z party, Tonyho fotky jsou naaranžované. Rád používá svoje holky jako kusy nábytku a navíc všude ukazuje fakáče, takže působí docela buransky. Na rozdíl od Dana už svoji vyvolenou holku našel. Svou drahou polovičku poznal na benzinové pumpě. Jmenuje se Juliann Nicole a svého snoubence brání. „Tony je skvělý a milý chlap. Má srdce ze zlata a 100% mu věřím,“ říká s tím, že fotky vykozených holek jsou jenom póza.

3. CandyMan

Zatímco předchozí dva týpci byli ze Států, tak tabákový magnát Travers Beynon je z Austrálie. V mládí se živil jako model a chce se obklopovat samou krásou. Právě proto má ve svém sídle kromě manželky ještě další kočičky. Jeho partnerka je prý bisexuální, takže orgie s dalšími ženami jí nevadí, naopak si je užívá.

Travers si říká CandyMan a ve svém sídle pořádá ty nejšílenější večírky. Vodí si své holky na vodítku, jí z nich sushi a řady svých „bohyň“, jak jim říká, neustále rozšiřuje. Ale i přes všechno snažení tolik fanoušků zatím nemá. Sleduje ho něco přes 600 tisíc fandů. Lidem vadí, že se snaží až moc kopírovat Dana Bilzeriana a nejde mu to. Jeho fotky jsou prý moc strojené a naaranžované. Nebo jsou Australané normálnější než Američani a takováto sebeprezentace je moc nezajímá.

Každopádně pánové mají hodně divoký život a vy se na ty nejlepší fotky můžete podívat v galerii.