Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

3 největší bizáry z Varů: Růžový kočár Barbie, domlácená dívka a pokuta pro Koláře za milion

Tohle jsou 3 největší bizáry z Varů!
+ Dalších 136 fotografií
Letošní ročník filmového festivalu v Karlových Varech je v polovině, ale už teď můžeme říct, jaké největší bizarnosti se v lázeňském městě urodily. Tým eXtra.cz byl u toho, pojďte se na ten průvod úletů podívat!

1. Barbie se kolonádou projížděla v růžovém kočáře

Svým bujným hrudním arzenálem ovládla první česká Barbie Gabriel Jiráčková (18) letošní karlovarský festival. Měřit se s loňským dekoltem Jitky Čvančarové (40) se sice nemůže, ale v tomto roce ji nikdo nepřekonal.

Aby toho nebylo málo, Jiráčková se po karlovarské kolonádě projížděla v růžovém kočáře s koňským spřežením. Jestliže v poprsí konkurenci má, v opulentnosti se jí nikdo rovnat nemůže.

2. Před Thermalem domlátili nebohou dívku

Sedm policejních vozidel v pátek večer vyjíždělo ke klubu Peklo poblíž hotelu Thermal. „Strhla se tady bitka mezi dvěma pitomci, jeden se napřahoval a ránu bohužel dostala ta holka,“ řekl eXtra.cz jeden ze svědků incidentu.

Velké množství policistů se na místo vypravilo proto, že je klub známou firmou na výrobu bitek, které často končí krvavě. Kromě vyslýchání svědků také strážci zákona nahlíželi do košů v okolí, aby vyloučili hrozbu jiného nebezpečí.

Do příjezdu záchranné služby se postarali rovněž o dívku, která skončila v ohromném šoku a slzách. Záchranáři ji poté převezli do nemocnice.

3. Fotbalista Daniel Kolář vypil půlku alkoholických zásob Varů

Bývalá hvězda Sparty Daniel Kolář (32) pod vlivem narušil přehlídku návrhářky Debi Brown, na níž se svlékal a na hosty ukazoval prostředníčky, až skončil v rukách ochranky.

Stihl ještě projít pár barů, ve kterých ohmatával řadu dívek, aby pak nakonec močil na ulici. A to všechno jen noc předtím, než měl s týmem odjet na soustředění do Rakouska.

Za svoje utržení ze řetězu si den nato sypal popel na hlavu a vysloužil si pokutu ve výši jednoho milionu korun.

Mohlo by vás zajímat

Další články