Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

3 nejslavnější majitelky jezevčíků: Tyhle krásky hrdě ukazují povislá psí ouška!

Holky se svými prsíčky moc nepředvedly.
Zdroj:
+ Dalších 107 fotografií
Nejedna celebrita se snaží oslnit svět svým dekoltem, ale málokdy se to opravdu povede. Rýpaví čtenáři rozhodně nestojí o pohled na povislé lajdáky, přesto je spousta známých tváří dává na odiv. Výsledek ale není příliš valný. Posuďte sami v naší fotogalerii, kdo má ty nejhorší jezevčíky.

Na povislá prsa není nikdy pěkný pohled. Našim celebritám to ale nevadí a některé si je na svých Instagramech dokonce vystavují. Modelka Agáta Prachařová (32) o sobě dlouho nedala vědět, a tak se zřejmě rozhodla, že na sebe musí upoutat trochu pozornosti. Na sociální síti si vystavila snímek, kde její kůzlátka nevypadají zrovna nejlépe, myslí si čtenáři. Nezachrání ji ani množství tulipánů, které má za sebou jako pozadí. I přes nevzhledný dekolt ji ale její manžel Jakub Prachař (34) k Valentýnu kytkou obdaroval.

Další, kdo se podle rýpavých fanoušků nemá čím chlubit, je Ewa Farna (24), která je důkazem toho, že i když budete vážit metrák, prsa nemusejí být zákonitě plného tvaru. Adeptkou na vítězku nejhorších prsou roku je ale bezesporu Jana Doleželová (36), která snímkem s povislými jezevčíky šokovala celý internet. Fanoušci Jany byly tak zhrozeni, že vůbec nevěděli, zda se opravdu jedná o prsa. A koho tam máme dál?

Související články

Další články