Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

3 nejšílenější videa ze sociálních sítí: Broučí muž už vás bude strašit navěky

3 nejšílenější videa ze sociálních sítí: Broučí  muž už vás bude strašit navěky
Zdroj: Se souhlasem extrem_cringe
+ Dalších 8 fotografií
TikTok úlet

Je libo muže, který se převleče za těhotného brouka, anebo postarší tetku, jež si smyslně pohrává se sprchovou hlavicí? Máte to mít, není problém. Hlubiny internetu jsou nekonečné a my vám přinášíme tři největší úlety ze sociální sítě TikTok, které jsme našli. Videa ale raději rozklikávejte opatrně a jenom na vlastní nebezpečí.

Sexy? Jen pro silné povahy

Uživatelka Sandrine Masson je trochu jiný level. Těžko totiž říci, jestli skutečně sama věří tomu, že je sexy. Na tomhle žhavém videu, které je ale jenom pro silné povahy, se to smyslnými pohledy jenom hemží. Přestože se Sandrine ani nevejde mezi dveře svého sprchového koutu, nebojí se to pořádně rozbalit se sprchovou hlavicí. Naštěstí v tričku!

Očividně i muži mají své dny

Komik Yuval Shemtov sám sebe roztomile přezdívá jako groovy Yuvi (v překladu senza Yuvi) a má smysl pro humor, který pobaví možná tak děti. Jinak ale vypadá jako stařík, který dělá ksichty na TikToku, řve na bagetu v supermarketu nebo pije olej z lahve.

Těhotný broučí muž vás bude chodit strašit

Tvůrce Cherry Drop doslova klame svým tělem. Není ani tak androgenní, jako androbroučí. Na svých TikTok videích vystupuje v kostýmu podivného stvoření, které vypadá trochu tak, jako by spolu měli syna Ferda Mravenec a Vetřelec. Následující klip je jen pro otrlé: čeká vás v něm totiž broukovo těhotenství i hororový pohled kamery, jenž vás asi bude pronásledovat ve snech ještě dlouho.

Co je TikTok

Sociální síť TikTok umožňuje svým uživatelům sdílet krátká videa o délce 3 vteřiny až 1 minutu. TikTok, dříve známý pod jménem musical.ly, nyní ve světě aktuálně používá kolem 850 milionů uživatelů. Těm se říká tiktokeři.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy