Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

3 nejšílenější outfity Moniky Marešové: Módní ikona, nebo předražený strašák?

+ Dalších 45 fotografií
móda
Monika Koblížková (37) je polovinou lidí považována za módní ikonu Česka, která vypadá vedle svého manžela Leoše Mareše (42) jako šperk, a druhá půlka si myslí, že je to jen obyčejný přívěšek a navíc jsou její módní kreace mnohdy dost šílené. Podívejme se na tři šílenosti, ve kterých Monika vyšla na veřejnost.

Monika Koblížková jednoznačně vzbuzuje v lidech emoce. Jedni si ji jako partnerku Leoše Mareše (42) oblíbili a další si najdou cokoliv, jen aby ji mohli zkritizovat. Je jedno, jestli se jedná o oblečení, vyretušované fotky, nebo její vzhled.

Před pár dny se Monika objevila na MOSCHINO PARTY a její outfit budil v lidech podivné reakce. Na tu samou party dorazila i zpěvačka Dara Rolins (45) a i přesto, že byla oblečená do kolotočářské černo-zlaté, tak model nepůsobil jako pěst na oko jako u Moniky Koblížkové.

Někteří lidé zkritizovali na sociálních sítích i Moničinu mikinu, ve které se drobná brunetka ztrácela. Manželka Leoše Mareše téměř na všech akcích budí dojem módní ikony. Byly ale i chvíle, kdy Monika šlápla vedle.

Její módní výstřelek v podobě červené teplákovky a růžové bundy nevzbudil u fanoušků kdovíjaké nadšení. Stejné to bylo, když si Monika z nepochopitelných důvodů oblékla šaty s geometrickými vzory v prapodivných barvách.

Monika je na tom sice mnohem lépe než některé její kolegyně, ale aby se stala módní ikonou Česka, musí ještě trochu máknout.

Mohlo by vás zajímat

Další články