Sex je asi jednou z nejvíc příjemných činností, která se dá provozovat v jakoukoli denní hodinu. Na jakých místech si to ale s partnerem nejčastěji rozdáváte!? My jsme to pro vás zjišťovali, posuďte sami, jestli vás výsledky překvapí, nebo jste je očekávali.

1. Postel

Zaručeně vítěz v kategorii nejčastější místa na sex. Postel k milování prostě svádí, a i když se snažíme být občas trochu víc originální, nakonec nás vždy přesvědčí o tom, abychom v ní zůstali. Cítíme se tu bezpečně a hlavně pohodlně, což se o některých místech fakt tvrdit nedá.

2. Auto

Hned za postelí se lidé často milují ve svých autech. Autoerotiku si tedy zažil snad každý. Jde o méně pohodlnou variantu, ovšem intenzita vzrušení stoupá k nebi. Neplánovaný sex v autě strčí nudnou postel jednoznačně do kapsy. Jak jste na tom s autoerotikou vy?

3. Zkušební kabinky

Už jste si šla někdy zkoušet se svým partnerem spodní prádlo? Vydržel to a byl v roli pasivního diváka, nebo se do výběru aktivně zapojil? Dnes není sex v kabince už naprosto nic neobvyklého a velká většina lidí s ním má zkušenosti. Dá se říct, že čím větší možnost toho, že nás někdo nachytá, tím je zážitek lepší.