Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

3 nejkýčovitější svatby Česka: Kolotočářka Štiková, pouťová panenka a našlehaná kremrole

3 nejkýčovitější svatby Česka: Kolotočářka Štiková, pouťová panenka a našlehaná kremrole
Zdroj: archiv
+ Dalších 20 fotografií
svatby roku
V poslední době se roztrhl pytel se svatbami a skoro to vypadá, že známé české osobnosti se hrnou do chomoutu tak rychle, jak to jen jde. O víkendu se podruhé vdala známá reality show hvězdička Monika Štiková (47), jejíž svatba se konala na Staromáku. Minulou sobotu do toho praštil také útočník fotbalové reprezentace Patrik Schick (24) a mezi čerstvé ženáče se řadí i fotbalista David Limberský (36). Všechny tři svatby mají jedno společné, a to vkus pro nevkus!

Monika Štiková a Petr Binias

Vztahu Moniky Štikové (47) a hokejového zajíčka Petra Biniase se kde kdo vysmíval s tím, že tahle láska rozhodně nevydrží kvůli velkému věkovému rozdílu. A světě div se, minulý týden jim zvonily svatební zvony na Staroměstském náměstí.

Monika dorazila doprovodu hrstky přátel, maminky a tatínka kolem jedné hodiny odpolední. Na sobě měla svatební šaty, které u lidí na sociálních sítích vzbudily rozdílné reakce. Někteří Moniku chválili, druzí si stáli za tím, že připomíná kolotočářku.

Příjezd byl jak jinak než velkolepý a nesměl chyběl luxusní vůz, ve kterém nevěsta dorazila až před radnici. Stačila ani ne hodina a z Moniky Štikové se stala Monika Binias. Velkolepého dne se nezúčastnila ani jedna z Moničiných dcer, a to kvůli jejich velmi pošramoceným vztahům. Následovala bouřlivá svatební noc v hotelu Alchemyst, který je dle některých fanoušků až moc kýčovitý.

"Svatební noc byla krásná a vášnivá, prostě nezapomenutelná. S Petrem jsme ji prožili v luxusním prostředí nádherného hotelu Alchemyst. Bylo o nás dokonale po všech stránkách postaráno a můj manžel se staral dokonale o mě," řekla eXtra.cz šťastná Monika.

Patrik Schick a Hanka Běhounková

Minulý víkend se konala ještě jedna významná svatba. Útočník fotbalové reprezentace Patrik Schick si vzal za manželku svou dosavadní přítelkyni Hanku Běhounkovou

Obřad se odehrál na pohádkovém zámku, kde bylo vše vyzdobeno růžovými květinami a na vznešené hostině nechybělo několik luxusních dortů a vlastní pult se zmrzlinou. Hanka je skutečně krásná žena, ale s výběrem šatů šlápla hodně vedle.

Všichni chápou, že nevěsta chce být ve svůj svatební den za princeznu, ale Hanka spíš připomínala našlehanou kremroli. "Slibuji, že to bude svatba, jakou Česko nevidělo, něco nádherného, výjimečného, harmonického, prostě dokonalost sama. Spousta skvělé zábavy, skvělého jídla," tvrdila hlavní koordinátorka na svém Instagramu.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

David Limberský a Lenka Olbertová

David Limberský a Lenka Olbertová už jsou nějaký čas spolu, ale jejich svatba byla stejně nezapomenutelná jako dvě výše jmenované. V roce 2018 požádal fotbalista modelku o ruku a v květnu 2019 se konala svatba.

Svatba proběhla na Mauriciu, kde byl pár na dovolené a pochází z ní snad ty nejbizarnější svatební fotky, do kterých se kdy český fotbalista pustil. Samozřejmě, že si toho stihli všimnout fanoušci, kteří si neodpustili pichlavé komentáře.

Fotbalista s chotí si z toho ale nic nedělají a tvrdí, že tohle je zkrátka jejich styl. Následně se konala svatba číslo dvě pro rodinu a přátele. "Platný sňatek jsme uzavřeli na Mauriciu, ale nechtěli jsme o nic připravit naše rodiny a přátele. Proto jsme udělali ještě jeden neformální obřad v Plzni," nechala se slyšet tehdy čerstvá paní Limberská.

Související články

Další články