Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

3 nejkrásnější těhulky ze seriálu Ulice: Tyhle maminky jsou zatraceně sexy

Zdroj: instagram
+ Dalších 20 fotografií
S příchodem jara to vypadá, že se s těhulkami roztrhl pytel. Konkrétně se jedná hned o několik půvabných hereček z nekonečného seriálu Ulice, které jsou zatraceně sexy a očekávají příchod potomka. V případě Míši Tomešové (26) se jedná už o druhé dítě. Herecké kolegyně Tereza Vítů (25) a Aneta Krejčíková (26) čekají své první dítě. Tohle jsou jednoznačně nejkrásnější maminky z Ulice!

V současné době to vypadá, že se s těhulkami doslova roztrhl pytel, a to hlavně v divácky oblíbeném seriálu Ulice. Zatímco mladinká Míša Tomešová očekává už druhého potomka, její kolegyně Aneta Krejčíková a Tereza Vítů jsou těhotné poprvé.

Všechny tři herečky jsou opravdu krásné a na příchod miminka se těší. Míša kolem příchodu druhého dítěte nedělala přílišné drahoty, ale její kamarádka Aneta Krejčíková dlouhou dobu otálela a své těhotenství tajila.

Nakonec blonďaté dračici stejně nezbylo nic jiného, než jít s pravdou ven. Nikdo se ale nemůže divit, že s přiznáním otálela, protože do třech měsíců není nic jisté. Velkou novinkou pro všechny fanoušky byla zpráva od Terezy Vítů alias zlé Aleny z Ulice, že je také v tom.

Tereza to svým příznivcům oznámila vtipnou fotkou na sociálních sítích. Musíme uznat, že všechny tři budoucí maminky ze seriálu Ulice vypadají naprosto úchvatně. Co myslíte?

Související články

Další články