Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

3 nejkrásnější tanečnice v letošním ročníku StarDance: Nejvíce závidíme Gondíkovi!

Tohle jsou nejvíce sexy tanečnice v soutěži.
+ Dalších 18 fotografií
V sobotu 13. 10. startuje devátá řada oblíbené taneční soutěže StarDance. Show, kterou vysílá Česká televize, ozdobí mnoho krásných žen. Vybrali jsme pro vás tři největší sexbomby, které budou každým svým pohybem dráždit všechny muže v jevišti i u televizních obrazovek.

Monika Bagárová

První kráskou v našem seznamu je známá zpěvačka Monika Bagárová (24), kterou bude vést zkušený tanečník Robin Ondráček. Už teď víme, že Monice to na parketu bude moc slušet. A tančit bude jistě také skvěle.

Monika Bagárová bude jistě skvělá.

Veronika Lálová

Zapomenout nesmíme ani na profesionální tanečnici Veroniku Lálovou, která už v minulosti dokázala vyhrát soutěž StarDance. Ti, kteří ji někdy viděli tancovat, musí uznat, že Veronice jde moc hezky vrtět zadečkem. Muži se již teď jistě těší na to, jak budou vypadat latinskoamerické tance v podání této krásné brunety.

Veronika Lálová má úžasnou figuru.

Alice Stodůlková

Jedinou blondýnkou v našem seznamu je Alice Stodůlková. Tato krásná a zkušená tanečnice bude parťačkou Dalibora Gondíka, kterému tedy mimochodem dost závidíme. Zatancovat si například ploužák s touto sexbombou by chtěl jistě každý muž v hledišti.

Alice Stodůlková je hotová sexbomba.

Mohlo by vás zajímat

Další články